Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka = dětský pokoj

O multifunkčních postýlkách, francouzského výrobce, bylo řečeno už mnoho. My Vám dnes představíme z novinek o nábytku, dětské pokoje, z kterých lze rovněž poskládat dětskou postýlku. A zase naopak, z dětské postýlky, dětský pokoj. Ať už pořídíte Vašemu dítěti postýlku, nebo dětský pokoj, vyjde to nastejno.

Netradiční a praktické

Začnete tím, že si pořídíte kompaktní postýlku pro miminko s rozměrem místa na spaní o velikosti 70x140 cm. Z druhé strany postýlky je příjemné "sofa", kde si maminka může s miminkem sednout třeba při nočním kojení, kde si může tatínek sednout, když si s miminkem hraje. Až vaše miminko postýlce odroste, můžete snadnou přeměnou získat klasickou dětskou postel až do dospělosti dítěte pro matraci o velikosti 90x200 cm a hlubokými šuplíky v sadě a navíc ještě získáte psací stůl.

 

     

 

Pořízením postýlky tak máte vystaráno až do dospělosti, nemusíte postýlku ani likvidovat, nebo někam nabízet na bazaru, zkrátka máte vystaráno na opravdu dlouhou dobu. A kdyby vám přeci jen do pokoje něco chybělo, v kolekci Celeste pořídíte další nábytek v identickém designu jako velká šatní skříň, nebo komoda s šuplíky. Ano, pořizovací cena je sice vysoká, ale s ubíhajícími léty se vám vrátí v podobě úspory za nábytek, který nebudete muset už pořizovat.

Několik využití dětské postýlky

Další z řady multifunkčního nábytku pro zařízení interiéru dětského pokoje, je dětský pokoj Maxime. Multifunkční nábytek Maxime, může být využit hned několika způsoby. Pokud již máte třeba studenta, na střední škole, můžete jeho bývalý pokoj složit do postýlky pro druhé malé dítě a mu dokoupit ve stejném odstínu klasickou postel. Ale také pokud čekáte první dítě, kolekce Maxime, Vás zbaví starostí, kam s dětskou postýlkou, až miminko odroste, postýlku prostě rozložíte na krásný, funkční dětský pokoj a nemusíte nic víc pořizovat. Pokud opomineme tak velkou výhodu, kterou je bezesporu možnost rozložení postýlky na dětský pokoj, nebo naopak, pak dalšími, řekněme plusy jsou oblé hrany, zakončení pomocí ABS hran, spousty úložných prostorů po ruce, ocení především maminky, přebalovací pult pevný v příjemně umístěné výšce a design, který Vás určitě osloví. Samozřejmostí je rovněž regulovatelný rošt a posuvná bočnice. Materiálem je mdf deska, nenáročná na údržbu. V neposlední řadě, francouzský výrobce nabízí i k této kolekci Maxime, také certifikát jakosti platný v Evropské unii. Celá kolekce je v příjemném bílo-šedém provedení.

 

  

 

Do kategorie dětských pokojů pro nejmenší jsme samozřejmě zařadili pokoje pro miminka. Ale v této kategorii najdete dětské pokoje pro miminka v daném tématu, nebo něčím netradiční. Můžete zde najít třeba sestavu v námořnickém stylu pro miminko chlapečka, nebo sestavu ve stylu Safari pro holčičky i chlapečky. Řada dětských pokojů se vám bude zdát na první pohled cenově náročnějších, ale zdání klame. Ve většině případů lze dětské postýlky z těchto sestav rozložit a využívat třeba až do patnácti let. Nebo respektive do doby, kdy příliš dětské motivy budou vašemu dítěti spíše už na obtíž. Nabídka je velmi různorodá.