Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Posviťte si na útulný domov. Vyberte si z originálních svítidel, které dají vašim domovům tu správnou jiskru.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Dětská postel z masivu-zábrana Fairytale Knight-Basic-A2-3

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0082-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 168x56x78 cm
Dětská matrace 70x12x160 cm
Potah na matraci 70x12x160 cm - béžová
1 590 Kč

Parametry produktu

Nosnost: 80 kg
Prostor na spaní: 70x160 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel se zábranou pro menší děti

Dánský výrobce nenabízí jeden z nejširších možných výběrů dětských postelí z masivu, ale také rozměrů pro matraci. Dětská postel, kterou představujeme nyní, s místem na spaní a tedy o velikosti matrace 70x160 cm, je řešením pro děti do 6 let. Je to nenásilný přechod z dětské postýlky na klasickou postel, kdy dítě v menší posteli lépe této změně přivyká. A samozřejmě důležitým bezpečnostním prvkem pro tak malé děti je zábrana kolem lůžka. Velmi se nám rovněž líbí možnost pořízení matrace se snímatelným potahem modré, nebo béžové barvy, sady dvou klasických polštářů a kulaté polštáře, které dítě využije jako praktickou opěrku.


Originální a nový způsob zařizování interiéru dětského pokoje, to je nabídka dánského výrobce, který se také soustředí na vysokou kvalitu. Snad právě proto zvolil pro výrobu nábytku dřevo borovice, které je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem transparentní bílé. Struktura dřeva je tak jemně viditelná. Cena postele včetně roštu. Dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma. 

 

Dětský pokoj z masivu pro malé i velké kluky

Nabídka dětského nábytku z masivu je modulová. Vybavení pokoje tak nebylo nikdy snazší. Vašim dětem můžete vytvořit takový prostor, který bude odpovídat jejich zájmům. Široký výběr dekorací a nejrůznějších doplňků jsou tematické, jak pro vybavení dětského pokoje holky, tak dětského pokoje pro kluky.


Na několika fotografiích vám představujeme jak a kolika způsoby lze zařídit interiér dětského pokoje. Transparentní bílý odstín je velmi oblíbený především u dětského nábytku, odstín, který zachovává jemně viditelnou strukturu dřeva.

Jaké jsou další možnosti dánského výrobce jen pro samotné postele? Kromě klasického lůžka můžete ještě pořídit patrovou postel, nebo vyvýšenou postel, můžete také postel doplnit o přistýlku, nebo šuplíky. Možností je u nabídky dánského výrobce celá řada, včetně dekorací z látky určené pro postele. Baldachýny, věže, nebo kapsáře.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt.
Výšku matrace lze zvolit 9 a 12 cm. Potah na výběr v odstínech modrý a béžový.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.