0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel z masivu Space 45-12-012-01

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK008-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská matrace 90x12x200 cm
Látka kolem lůžka: 90x200
Dětská postel: 208x105x195 cm
Potah na matraci 90x12x200 cm - tmavě modrá

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparent bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu s klouzačkou pro malé kosmonauty

Na nabídce dětského nábytku dánského výrobce se nám především líbí koncept témat, které dovolují opravdu zařídit interiér dětského pokoje do nejmenšího detailu. Pro kluky či do dětského pokoje pro kluka můžete zvolit námět vesmíru, kolekce Space. Kromě postele lze pořídit v identickém provedení a odstínech třeba dětské křeslo, ale také baldachýn nad postel, nebo věž z látky a tak bychom mohli pokračovat. Pro inspiraci uvádíme na doplňujících fotografiích několik návrhů možného vybavení dětského pokoje produkty kolekce Space.

 

Netradiční design, zdravotní nezávadnost a bezpečí pro vaše ratolesti. Zábrana po celém obvodu lůžka je dosti vysoká i pro ty nejmenší děti. To je nabídka dánského výrobce. Postel v ceně s roštem. Materiál kvalitní dřevo borovice. Dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma po celé republice.

 

 

Další možnosti pro dětskou postel z masivu

Pokud vás téma vesmíru pro vašeho neposedu oslovil, věřte, že v nabídce najdete celou řadu doplňků i pro samotnou postel. Vy sami tak rozhodujete o tom, jakou bude mít postel pro vaše dítě finální podobu. Několik příkladů uvádíme v doplňujících fotografiích, také návrh interiéru s postelí z masivu, čímž získáte přesnou představu o tom, které doplňky by se vám líbily. Jen nejrůznějších podob postele Space je několik desítek.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.