0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel z masivu Space 45-10-012

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK001-2015
Předpokládaný termín:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Dětská postel: 208x56x98 cm
Dětská matrace 90x12x200 cm
Potah na matraci 90x12x200 cm - tmavě modrá
1 906 Kč

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90x200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparent bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu se vším všudy

Jsme velmi rádi, že vám můžeme představit velmi originální nabídku dětského nábytku z masivu dánského výrobce. Nový pohled na prodej nábytku do dětského pokoje, kdy si opravdu k posteli můžete pořídit vše, co nabízí ilustrační fotografie. Konkrétně k dětské posteli Space také vhodně barevně laděné doplňky, kterými jsou dekorativní polštáře, ale i matrace s modrým potahem. Látky jsou ručně vyšívány a polštáře i matrace mají snímatelné potahy, které lze samozřejmě vyprat.

 

Originální pohled na způsob zařizování interiéru dětského pokoje, to je nabídka dánského výrobce, který se také soustředí na vysokou kvalitu. Snad právě proto zvolil pro výrobu nábytku dřevo borovice, které je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem transparentní bílé. Struktura dřeva je tak viditelná. cena postele včetně roštu. Dodání v dílech s nutností montáže.

 

Dětskou postelí to může začít

Nabídka dánského výrobce je natolik originální, že bude jen stěží odolat dalším doplňkům a dekoracím, které jsou v jednotném designu s označením Space. Dětský pokoj vašeho dítěte může být opravdu velmi originální a funkční, ostatně jak pro vaši inspiraci uvádíme na doplňujících fotografiích. Jen výběr z velmi široké nabídky nejrůznějších typů dětských postelí nebude lehký úkol.

Kromě klasického lůžka můžete ještě pořídit patrovou postel, nebo vyvýšenou postel, můžete také postel doplnit o zábranu, nebo šuplíky. Možností je u nabídky dánského výrobce celá řada, včetně dekorací z látky určené pro postele. Baldachýny, věže, nebo kapsáře.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.