0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel z masivu se zábranou fialová Ida

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00306-2015
Předpokládaný termín:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Dětská postel z masivu fialová Ida
Zábrana k dětské posteli fialová Ida
990 Kč

Parametry produktu

Výška: 65 cm
Šířka: 76 cm
Délka: 166 cm
Nosnost: 70 kg
Prostor na spaní: 70x160 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: levandule
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Zábrana na postel: 100x22,5x5,2 cm

Bezpečná dětská postel z masivu pro nejmenší děti

Jako ideální řešení místa na spaní hned po dětské postýlce se zdají být dětské postele se zábranou s rozměrem místa na spaní 70x160 cm. Rozhodně tento typ dětské postele je pro děti do 7 let (samozřejmě věk je individuální dle vzrůstu dítěte) pohodlnější a především bezpečnější, než klasická postel s rozměrem místa na spaní 90x200 cm. Pokud si tedy toto řešení můžete dovolit, rozhodně doporučujeme. V pozdějším věku dítěte můžete bezpečnostní zábranu demontovat a když je dítko školou povinné a má už velkou postel, lze menší rozměr využít třeba jako praktický otoman v dětském pokoji. Cena s ohledem na skutečnost, že se jedná jen o řešení na několik málo let, je více než příznivá. V kolekci dětských postelí Ida si můžete rovněž v identickém designu vybrat celou řadu dalších odstínů, nechybí ani tradiční odstíny pro kluky.

 

Dánský výrobce představuje zcela nové možnosti pro zařízení interiéru dětí. Nábytek rozměry více přizpůsobuje dětem a dětská postel toho může být příkladem. Klade velký důraz na kvalitu, dřevo borovice je vysušené, bez kazů a suků, povrch je velmi hladký. Cena postele s roštem pro rozměr matrace 70x160 cm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Zařizujeme dětský pokoj pro dítě předškolního věku

Pokud vaše ratolest ještě není školou povinná, je zde celá řada designů dětského nábytku, který je přizpůsoben menším dětem, samozřejmě rozměry. Kromě nabídky dětských postelí s rozměrem místa na spaní 70x160 cm je zde ještě možnost pořízení dětských židliček a stolků z masivu a rovněž velmi praktických dětských dekorací. To vše můžete rovněž pořizovat v jednotném designu a odstínu.

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel z masivu bílá bez zábrany Ida

Dětská postel z masivu bílá bez zábrany Ida

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
3 162 Kč
Dětská postel z masivu s šuplíky a zábranou Ida

Dětská postel z masivu s šuplíky a zábranou Ida

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 3 162 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.