0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel z masivu s úložným prostorem Pino PIHSZG15

Výrobce: VP
Kód: VP0069-2014
16 489 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 113 cm
Šířka: 103 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 110 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Provedení: zábrana, kulaté hrany
Způsob dodání : v demontu
Barva: šedá
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel z masivu se zábranou a úložnými prostory

Dětská postel z masivu od belgického výrobce to je unikátní design a netradiční odstín především jako ideální řešení vybavení interiéru malého dětského pokoje. Díky vyvýšenému lůžku vznikne volný prostor, kde výrobce umístil psací stůl a regál. Nechybí ani bezpečnostní zábrana podél celého lůžka, schůdky a v ceně postele je i rošt. Psací stůl můžete velmi jednoduše zasunout, když vaše dítě potřebuje prostor na hraní. Identický design postele si můžete pořídit také v bílé variantě a nabízí se také dětské postele tohoto typu s jinak řešenými úložnými prostory. V každém případě nabídka dětských postelí z masivu belgického výrobce je velmi široká a flexibilní k vašim požadavkům.

 

Belgický výrobce klade důraz samozřejmě na nejvyšší možnou kvalitu, bez které by nebyl možný ani tento důmyslný design. Materiálem je dřevo borovice bez kazů a suků, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku vlivem prostředí. Dodání v dílech s nutností montáže. Doprava a výnos zdarma.

 

 

Dětský nábytek z masivu je rozhodně příjemný

Pokud jste milovníky přírodních materiálů, ale stále vás odrazoval stejný přírodní odstín a tak trochu nepraktické designy, dnes je nabídka tohoto specifického nábytku z masivu zcela jiná. Díky novým technologiím na zpracování dřeva lze i z masivu vyrobit velmi moderní designy, stejné jako u dětských postelí z laminátové desky. Pokud jste se rozhodli pro pořízení této postele, jistě vás budou zajímat některé její parametry.- výška postele včetně zábrany 113 cm
- délka postele 208 cm
- celková šířka postele 103 cm
- prostor na spaní 90x200 cm, cena postele již s roštem
- zábrana podél lůžka
- psací stůl lze zcela vysunout
- regál s jednou policí rovněž s možností vysunutí
- možnost pořízení postele v bílém odstínuNápad belgického výrobce se nám velmi zamlouvá. Praktický design při zachování přírodního materiálu. V nabídce najdete i jiné multifunkční designy dětských postelí z masivu.VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.