0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel z masivu s šuplíky My color-36-1002-79-09A

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00285-2015
9 537 Kč
Dostupnost:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 56 cm
Šířka: 98 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: modrá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Šuplík pod postel: sada 2 ks.-182x19x60

Dětská postel z masivu v oblíbeném odstínu pro kluka

V dětském pokoji kluka často najdeme modrý odstín, stejně jako v dětském pokoji pro holku najdeme růžový. Oba odstíny dostupné v kolekci dětského nábytku z masivu My color, která nabízí kromě několika typů designů postelí také další díly nábytku. Dětská postel z masivu se sadou dvou šuplíků na pojezdech osloví při nedostatku úložných prostorů. Dětskou postel můžete pořídit i bez šuplíků za nižší cenu. V ceně postele je laťkový, dřevěný rošt a pro menší děti výrobce nabízí možnost pořízení zábrany. V identickém modrém provedení je zde také nabídka kontejneru na pojezdech, nebo dětského stolku a židliček z masivu. Dánský výrobce nabízí široký výběr odstínu, při zařizování dětského pokoje můžete kombinovat i dva odstíny najednou. Pro inspiraci představujeme na ilustrační fotografii dětský pokoj v modrozeleném provedení.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový způsob pro zařizování dětského pokoje. Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku. Sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřevo borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu dle dané kolekce. Cena postele s roštem pro matraci 90x200 cm a sadou dvou šuplíků. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj z masivu pro kluka

Design je jedna věc a kvalita druhá. A můžeme říci, že nejdůležitější je co se týká kvality rozhodně dětská postel a matrace. Jen tak zabezpečíte pro své dítě ty nejlepší podmínky pro zdravý spánek a správný vývoj dítěte. Ostatní nábytek vybíráme dle věku dítěte. Pokud ještě nechodí do školy za velmi vhodnou volbu považujeme sestavu dětského nábytku složenou ze stolku a dvou židliček, jelikož jsou rozměrově přizpůsobeny menším dětem. Až vaše dítě začne chodit so školy, přijde čas na pořízení psacího stolu z masivu. pro vybavení dětského pokoje z masivu lze na našich stránkách pořídit všechny potřebné díly. Velmi příjemně vypadá i interiér v modrobílém provedení. Nabídka nábytku v bílém odstínu je rovněž velmi široká. A nezapomeňme na příjemné dekorace dánského výrobce.


Dřevo borovice dánského výrobce je kvalitní, bez kazů a suků, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku vlivem prostředí. Povrch je hladký, nátěr zdravotně nezávadný. Pořídit do dětského pokoje nábytek ze dřeva je určitě krok správným směrem.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Alternativní zboží

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.