0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel z masivu s šuplíky My color-36-1002-38-09A

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00281-2015
9 537 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 56 cm
Šířka: 98 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: antracit
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Šuplík pod postel: sada 2 ks.-182x19x60

Dětská postel z masivu s úložným prostorem

Dětský nábytek z masivu si můžete v kolekci My color od dánského výrobce vybrat z celé řady odstínů. Tmavé provedení, konkrétně odstín antracit pak osloví zejména při zařizování dětského pokoje kluka. Nechybí však ani tradiční odstíny jako je růžová či fialová do dětského pokoje pro holky. Jedním z dílů kolekce je rovněž dětská postel se sadou šuplíků, praktické řešení místa na spaní v malém interiéru. Úložné prostory byť i v podobě dvou šuplíků na pojezdech pod postelí, může nabídnout zase nějaký ten úložný prostor navíc. Postel můžete pořídit i bez šuplíků, nebo pro menší děti se zábranou, do opravdu malých interiérů je pak vhodná vyvýšená dětská postel. V tmavém provedení kromě výběru z několika designů postelí, nabízí výrobce ještě kontejner na pojezdech, nebo dětskou židličku a stolek z masivu.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový způsob pro zařizování dětského pokoje. Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku. Sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřevo borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu dle dané kolekce. Cena postele s roštem pro matraci 90x200 cm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Zařizujeme dětský pokoj pro kluka

Jak jsme již uvedli v kolekci My color si můžete v odstínu antracit pořídit celou řadu dalších dílů dětského nábytku z masivu. Ale nebojte se v dětském pokoji odstíny také kombinovat, nemusí nutně být vše v jednom tónu. Pro odstín antracit vám určitě doporučíme díly nábytku v zeleném provedení, tak jak uvádíme na jednom z návrhu dětského pokoje. Veselé, pastelové odstíny přece do dětského pokoje patří, vždyť zařizujeme interiér pro děti.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská židle z masivu 36-1026-38-000

Dětská židle z masivu 36-1026-38-000

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
973 Kč

Alternativní zboží

Dětská postel z masivu se šuplíky Space

Dětská postel z masivu se šuplíky Space

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 5 937 Kč
Dětská postel z masivu s šuplíky Cowboy-XXL-A2-1

Dětská postel z masivu s šuplíky Cowboy-XXL-A2-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 6 778 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.