0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel z masivu s šuplíky Indian Girl-Basic-A2-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00314-2015
8 853 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 56 cm
Šířka: 98 cm
Délka: 208 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparent bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Šuplík pod postel: sada 2 ks.-182x19x60

Velmi praktická dětská postel z masivu

Dětská postel z masivu nabízí sadu dvou šuplíků a bezpečnostní zábranu po celém obvodu. Můžeme říci, že postel je velmi praktickým řešením místa na spaní. Nabízí úložný prostor i bezpečí pro vaši ratolest. Dřevo borovice je navíc zdravotně nezávadným materiálem. V ceně postele je i rošt pro matraci o velikosti 90x200 cm. Z nabídky dánského výrobce si dále můžete vybrat celou řadu dětských dekorací, které jsou v kolekci Indiana Girl určeny holkám. Konkrétně k posteli máte možnost pořídit matraci se snímatelným potahem a dekorační polštáře. Ale nabídka dekorací a doplňků pro originální vybavení dětského pokoje je daleko větší. Samozřejmě nechybí ani nabídka dalších dílů nábytku jako jsou psací stoly, komody, skříně a regály či sestavy dětského nábytku v podobě stolů a židliček. Dětský pokoj z masivu pro holku může být s nabídkou dánského výrobce opravdu individuální záležitostí.

 

Dánský výrobce klade důraz na kvalitu a originální design. Materiálem je dřevo borovice, které je řádně vysušené a bez kazů, nedochází tak k pozdější deformaci nábytku vlivem prostředí. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel se zábranou Fairytale-Basic-A2-1

Dětská postel se zábranou Fairytale-Basic-A2-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 6 144 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.