Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská postel z masivu s klouzačkou Space

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0022-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 70x160-168x105x175 cm
Dětská matrace 70x12x160 cm
Látka kolem lůžka: 70x160
1 749 Kč
Věž z látky: průměr 45 cm, výška 185
Potah na matraci 160x12x70 cm - tmavě modrá
1 590 Kč

Parametry produktu

Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu, pro vaše děti velká zábava

V nabídce dánského výrobce je výběr dětských postelí z masivu tak široký, že bude opravdu těžké si zvolit. Rovněž se nám líbí koncept témat, které dovolují opravdu zařídit interiér dětského pokoje do nejmenšího detailu. Pro kluky či do dětského pokoje pro kluka můžete zvolit námět vesmíru, kolekce Space. Kromě postele lze pořídit v identickém provedení a odstínech třeba dětské křeslo, ale také baldachýn nad postel. A tak bychom mohli pokračovat. Pro inspiraci uvádíme na doplňujících fotografiích několik návrhů možného vybavení dětského pokoje produkty kolekce Space.Netradiční design, zdravotní nezávadnost a bezpečí pro vaše ratolesti. Zábrana po celém obvodu lůžka je dosti vysoká i pro ty nejmenší děti. To je nabídka dánského výrobce. Postel v ceně s roštem. Materiál kvalitní dřevo borovice. Dodání v dílech s nutností montáže, kterou lze na nábytek Aldo objednat. Doprava zdarma po celé republice.

 

Dětskou postelí můžeme jen začít

Pokud vás téma vesmíru pro vašeho neposedu oslovil, věřte, že v nabídce najdete celou řadu doplňků i pro samotnou postel. Vy sami tak rozhodujete o tom, jakou bude mít postel pro vaše dítě finální podobu. Několik příkladů uvádíme v doplňujících fotografiích, také návrh interiéru s postelí z masivu, čímž získáte přesnou představu o tom, které doplňky by se vám líbily. Jen nejrůznějších podob postele Space je několik desítek.Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-10 cm, rozměry matrací 70x160 cm, nebo 90x200 cm, dle velikosti postele.

 


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel z masivu PIHSGB15-70077

Dětská postel z masivu PIHSGB15-70077

Předpokládaný termín: 2-3 týdny
od 9 469 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.