Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel z masivu s klouzačkou Pino-PICOHSGB-1481

Výrobce: VP
Kód: VP0057-2015
9 432 Kč
Dostupnost:
4-5 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 113 cm
Šířka: 103-223 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 55 kg
Počet balíků: 3 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Povrchová úprava: vodou ředitelný lak
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparent bílá
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětská postel z masivu s motivem dinosaurů

Pokud právě hledáte vhodné řešení místa na spaní pro vašeho rošťáka, může vám být inspirací dětská postel z masivu s klouzačkou od belgického výrobce. Pro dekorativní látku zvolil výrobce motiv dinosaurů, odstín je pak velmi elegantní, transparentně bílý. Znamená to tedy, že je zachována viditelná struktura dřeva borovice. Dětská postel z masivu nabízí místo na spaní o velikosti až 90x200 cm, pokud tedy demontuje v pozdějším věku dítěte klouzačku a dekorativní látku odstraníte, získáte klasickou postel pro studenta. Pod vyvýšeným lůžkem je velmi praktický prostor, který když je dítě malé využije na hraní, nebo k úschově hraček aby nebyly různě po pokoji. V dospělejším věku můžete do prostoru umístit komodu či jiný typ nábytku, čímž ušetříte místo v interiéru.

 

Belgický výrobce kromě kvality pamatuje i na bezpečnost vašich dětí a tak u postele nechybí zábrana podél celého lůžka, hrany jsou zakulacené. Tloušťka desek dřeva borovice u konstrukce až 3,5 cm. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

 

Dětský pokoj z masivu má své opodstatnění

Mezi oblíbené odstíny do dětského pokoje pro kluka patří modrá ve spojení s červenou a bílou. V kontrastu s bílým mořením dřeva je dětský pokoj velmi příjemný. Navíc v nabídce dětského nábytku z masivu najdete v bílém provedení také komody z masivu, skříně, nebo regály z masivu. S naší produktovou řadou tak můžete vybavit celý dětský pokoj. A v pozdějším věku dítěte stačí jen odstranit dětské motivy a dekorace a všechen nábytek dále využívat až do dospělosti dítěte.Dřevo je samozřejmě přírodním materiálem a nejen na děti, ale i na dospělé působí velmi pozitivně a samozřejmě interiér vybavený tímto nábytkem je zdravotně nezávadný.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel z masivu Pino PIHSGB14-72

Dětská postel z masivu Pino PIHSGB14-72

Dostupnost:
4-5 týdnů
9 432 Kč
Dětská postel z masivu Pino PIHSZG14-70075

Dětská postel z masivu Pino PIHSZG14-70075

Dostupnost:
4-5 týdnů
7 751 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.