Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Posviťte si na útulný domov. Vyberte si z originálních svítidel, které dají vašim domovům tu správnou jiskru.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Dětská postel z masivu - pokoj Fairytale XXL-A7-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0049-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská matrace 90x12x200 cm
Látka kolem lůžka: 90x200
Věž z látky: průměr 45 cm, výška 185
Dětská postel: XXL-A12-1-209x114x197 cm
Potah na matraci 90x12x200 cm - béžová

Parametry produktu

Matrace: molitan
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Nosnost: 100 kg
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-růžová
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu Fairytale, to je zcela nový způsob zařizování interiéru dětí

Na nábytku Aldo se snažíme o zcela jiný způsob prezentace dětského nábytku. Nechceme nábytek jen prodávat jako samostatné, nezajímavé díly, ale k nábytku přinášíme řadu dekorací a dětských doplňků, které především mohou vašemu interiéru dětského pokoje dát správný smysl, půvab a originalitu. Každý návrh je také koncipován tak, aby využití dětského nábytku v místnosti bylo maximální. A to platí i pro dětskou postel pro holku, která kromě dekorací v podobě látkové věže, látky kolem lůžka, polštářů a klouzačky, nabízí nápad, jak využít prostor beze zbytku. Pod vyvýšeným lůžkem můžete na podlahu umístit matraci a máte místo na spaní pro návštěvy, nebo prostor na hraní. Nápadů v kolekci Fairytale dánského výrobce je spousty a věříme, že vás mile překvapí.

 

Z nabídky dětského nábytku z masivu a dekorací dánského výrobce lze vybavit kompletní interiér dětského pokoje. Nechybí skříně, komody, psací stoly a celá řada jiných dekorací. Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj pro slečnu plný romantických prvků

Jak jsme již zmínili, nabídka dětského nábytku z masivu a dekorací v kolekci Fairytale velmi široká, fantazii se opravdu meze nekladou. Na ilustračních fotografiích uvádíme některé z návrhů dětských pokojů, které můžete získat z kolekce Fairytale. Originalita a smysl pro detail, stejně jako možnost zařízení interiéru na míru, dle vašich individuálních představ, to je koncept dánského výrobce.

 

K posteli lze pořídit i matrace se snímatelným potahem, pro náš návrh jsme zvolili béžový potah.Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-10 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm. V nabídce také matrace výšky 12 cm, kterou pro tuto postel doporučujeme.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.