0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel z masivu PIHSGB15-70076

Výrobce: VP
Kód: VP00142-2014
9 399 Kč
Dostupnost:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 113 cm
Šířka: 103-223 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 55 kg
Počet balíků: 3 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: venge
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel pro holku v kontrastním spojení odstínů

Pokud chcete, aby byl dětský pokoj vaší holčičky jiný a zároveň využíval tolik oblíbeného odstínů růžové, pak dětská postel z masivu s klouzačkou je jedním z mnoha designů belgického výrobce dětského dřevěného nábytku. Klouzačka a domeček u postele pak budou nejvíce vyhovovat neposedným dětem. Prostor pod postelí schovaný za růžovou látkou lze využít jako skrýš, nejen dětem na hraní, ale také pro uložení nepotřebných věcí. Identický design dětské postele lze pořídit také v přírodním odstínu dřeva, nebo v bílém provedení. Postel, pokud nemáte dostatek místa v dětském pokoji, můžete pořídit i bez klouzačky. A rozhodně v nabídce nechybí ani motivy dětských postelí z masivu pro kluky.

 

Belgický výrobce kromě kvality zpracování myslí také na kvalitu materiálu. Dřevo borovice je řádně vysušené, bez kazů a tak nedochází k pozdější deformaci nábytku vlivem změn prostředí. Při návrhu designu bylo pamatováno i na bezpečnost vašich ratolestí, kolem lůžka je umístěna zábrana, hrany jsou zaoblené. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu, kterou si lze objednat. Doprava a výnos zdarma.

 

 

Dětský pokoj pro jedni i dvě holky

Jestliže jste milovníky dětského nábytku z masivu, možností na našich stránkách je opravdu hodně. Můžete v růžovém odstínu pořídit také praktický psací stůl z masivu, nebo dětskou komodu, v dětském pokoji by neměla chybět ani kvalitní dětská židle.

Pokud máte dvě malé holky a k dispozici jeden dětský pokoj, za inspiraci stojí nabídka dětských patrových postelí z masivu. Lze, jak jsme uvedli již na začátku, pořídit dětskou postel bez klouzačky.

 

- prostor na spaní, potřebný rozměr matrace 90x200 cm
- výška včetně zábrany 113 cm
- celková délka 208 cm
- šířka postele 103 cm s klouzačkou 223 cm
- cena postele s roštem
- tloušťka desek 3,5 cm
- nosnost lůžka 110 kg
- možnost výběru postele v odstínu přírodním a hnědém


VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.