Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Posviťte si na útulný domov. Vyberte si z originálních svítidel, které dají vašim domovům tu správnou jiskru.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Dětská postel z masivu My color-76-07M-70x160 cm

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00270-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 168x56x78 cm
Šuplík pod postel: sada 2 ks.-153x190x60 cm
Zábrana na postel: 100x22,5x5,2 cm
1 100 Kč

Parametry produktu

Nosnost: 80 kg
Prostor na spaní: 70x160 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: růžová fandango
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu se zábranou pro menší děti, holčičky

Pokud má vaše holčička ráda růžový odstín, v kolekci dětského nábytku z masivu My color najdete celou řadu samostatných dílů nábytku. Dětské postele samozřejmě nesmí chybět. Jedním z mnoha řešení místa na spaní je dětská postel pro rozměr matrace 70x160 cm a je to ideální rozměr pro přechod z dětské postýlky na klasickou postel. Dítě se teprve učí na klasické posteli spát a tak je velmi prozíravé pořídit zábranu. Rozměr místa na spaní dle vzrůstu dítěte, ale můžeme říci že je vhodný pro děti od 2 do 7 let. Zábranu pokud ji už vaše dítě nebude potřebovat můžete velmi jednoduše demontovat. Dětská postel k dispozici rovněž bez šuplíků. A nechybí ani růžová dětská postel pro rozměr matrace 90x200 cm, nebo nabídka dětských postelí v tradičních odstínech pro kluky.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový způsob pro zařizování dětského pokoje. Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku. Sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřevo borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu dle dané kolekce. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Dětský nábytek pro děti předškolního věku

Při zařizování dětského pokoje bychom měli u malých dětí od 2 do 6 let pamatovat na jejich vzrůst. Tak jak můžeme jejich věku přizpůsobit velikost místa na spaní, jsou i další díly nábytku, které mohou být více než užitečné a pro malé děti komfortní. V nabídce kolekce My color například najdete rozměrově malé dětské židličky a dětský stolek. Místo, kde si vaše děti mohou velmi pohodlně hrát, kreslit a bude jim rozhodně lépe než u velkého psacího stolu. Přizpůsobte dětský pokoj věku dítěte nejen designem a odstíny, ale rovněž velikostí nábytku.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.