0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel z masivu My color-38-07M-70x160 cm

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00283-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 168x56x78 cm
Šuplík pod postel: sada 2 ks.-153x190x60 cm
Zábrana na postel: 100x22,5x5,2 cm
1 028 Kč

Parametry produktu

Nosnost: 80 kg
Prostor na spaní: 70x160 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: antracit
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu, bezpečné a elegantní řešení

Nabídka dětského nábytku z masivu je velmi široká. Kromě celé řady odstínů si můžete vybrat také z mnoha designů dětských postelí. Tmavý odstín antracit osloví především při zařizování dětského pokoje pro kluka, ale v nabídce nechybí ani tradiční odstíny jako je modrý, nebo pro holky růžová a fialová. Jednom z možností místa na spaní je i dětská postel pro matraci 70x160 cm. Design postele je ideální pro přechod z dětské postýlky na klasickou postel, je to takový mezistupeň. Dětská postel rozměry vhodná pro děti od 2,3 let až do 8 let, samozřejmě dle aktuální výšky dítěte může být limit pro vhodný věk nižší. Jelikož je postel určena menším dětem, výrobce neopomněl ani bezpečnostní prvek v podobě zábrany. Praktická je i možnost pořízení sady šuplíků. Ve stejném odstínu si v nabídce můžete vybrat další díly nábytku, lze tak zařídit kompletně celý dětský pokoj z masivu.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový způsob pro zařizování dětského pokoje. Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku. Sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřevo borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu dle dané kolekce. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj pro děti předškolního věku

V kolekci dětského nábytku z masivu My color najdete i další díly nábytku určené menším dětem. Pokud vaše dítko ještě nepotřebuje psací stůl, ideální pro kreslení a hraní je rozměrově přizpůsobený stolek a židlička věku dítěte. I tuto možnost výrobce nabízí. Dalším dílem a to velmi praktickým může být kontejner na pojezdech, kdy i malé dítě jednoduchou manipulaci zvládne. Nabídka je opravdu široká a můžete také jednotlivé odstíny mezi sebou vzájemně kombinovat. Především dětský pokoj menších dětí by měl být barevný a veselý.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská židle z masivu 36-1026-38-000

Dětská židle z masivu 36-1026-38-000

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
973 Kč

Alternativní zboží

Dětská postel z masivu-zábrana Fairytale Knight-Basic-A2-3

Dětská postel z masivu-zábrana Fairytale Knight-Basic-A2-3

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 5 193 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.