0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel z masivu My color-36-1002-79-09A

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00284-2015
6 676 Kč
Dostupnost:
3-4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 56 cm
Šířka: 98 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: modrá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu pro kluka

Můžeme rozhodně říci, že nejčastěji pořizovaným odstínem do dětského pokoje pro kluka je modrý. A v tomto odstínů nabízí v kolekci My color dánský výrobce nejen široký výběr různých typů postelí, ale i další díly nábytku pro vybavení kompletního dětského pokoje. Dětská postel nabízí rozměr místa na spaní 90x200 cm, v ceně postele je laťkový rošt rovněž z masivu. K posteli lze v případě nedostatku úložných prostorů pořídit i sadu dvou šuplíků. Dánský výrobce nabízí i další odstíny, můžete tak díly nábytku v interiéru různě spojovat. Na ilustrační fotografii nabízí příklad v podobě sestavy dětského pokoje v modrozeleném provedení. A samozřejmě, že nechybí ani nabídka tradičních odstínů pro zařízení dětského pokoje holky. Každý si může najít díky široké nabídce svůj oblíbený odstín.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový způsob pro zařizování dětského pokoje. Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku. Sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřevo borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu dle dané kolekce. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj pro kluka v modrém

Tak jak pro holky je charakteristický růžový odstín, pro kluky je to rozhodně modrý. Na nabídce dánského výrobce se nám však líbí především možnost kombinace modrého odstínu třeba s bílým provedením nábytku, nebo zeleným či oranžovým. V dětském pokoji se vůbec barev nebojte, je to jeden z mála interiéru, kde si to můžete dovolit. A co jiného než dětský pokoj by mělo být barevné a veselé. Postel, kterou nabízíme nyní můžete pořídit pro menší i větší kluky. Existuje ještě možnost pořízení vyvýšené postele, která je vhodná pro malé interiéry a je zde ještě nabídka postele se zábranou a rozměrem místa na spaní 70x160 cm, která je ideálním přechodem z dětské postýlky na postel.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská židle z masivu 36-1026-79-000

Dětská židle z masivu 36-1026-79-000

Dostupnost:
3-4 týdny
1 091 Kč

Alternativní zboží

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.