0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel z masivu My color-36-1002-76-09A

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00268-2015
6 676 Kč
6 009 Kč
-10%
Dostupnost:
3-4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 56 cm
Šířka: 98 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: růžová fandango
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu pro malé i velké slečny

Mezi bezkonkurenčně nejoblíbenější odstíny pro zařízení interiéru dětského pokoje holky patří růžová. V kolekci My color představuje dánský výrobce nejen dětskou postel v tomto odstínu, ale celou řadu dalších dílů dětského nábytku. K posteli, která má rozměr místa na spaní 90x200 cm a je v ceně s roštem, můžete pořídit i praktickou sadu dvou šuplíků. V růžovém, identickém odstínu lze tak velmi příjemně zařídit dětský pokoj se vším všudy. Na ilustračních fotografiích představujeme návrh dětského pokoje pro holku, kde je spojen odstín růžové s fialovou a interiér působí opravdu velmi originálně. Výrobce nezapomněl ani na tradiční odstíny dětských postelí z masivu pro kluky. Nabídka barevného dětského nábytku je opravdu široká.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový způsob pro zařizování dětského pokoje. Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku. Sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřevo borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu dle dané kolekce. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Růžové není v dětském pokoji nikdy dost

Pokud máte malou holčičku, určitě už víte co  to je "růžománie". Vše by mohlo být růžové. Ale méně znamená více a tak je dobré děti trochu usměrňovat. Velmi vhodné je růžový dětský nábytek spojit s několika segmenty bílého nábytku z masivu, který v nabídce určitě najdete. Druhým způsobem jak zjemnit návrh dětského pokoje je výmalba stěn ve světlých odstínech a není třeba se bát ani bílých stěn. Pokud je nábytek ve výrazném, pastelovém odstínu. Kombinací je celá řada, nabídka odstínů a nejrůznějších designů velmi široká.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.