0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel z masivu My color-36-1002-38-09A

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00280-2015
6 676 Kč
Dostupnost:
3-4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 56 cm
Šířka: 98 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: antracit
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu odstínem vhodná pro kluka

V nabídce kolekce My color od dánského výrobce najdete celou řadu samostatných dílů dětského nábytku z masivu s možností výběru z široké palety odstínů. Dětská postel z masivu v tmavém provedení, konkrétně odstínu antracit, je pak vhodným doplněním dětského, nebo studentského pokoje kluka. Nechybí ani identický design dětské postele v tradičních odstínech pro holky, jako je růžová či fialová. Kromě dětské postele v klasickém provedení které nabízíme nyní, můžete pořídit ještě postel se sadou šuplíků, nebo postel menších rozměrů, nechybí ani vyvýšená postel do menších interiérů. Ale v nabídce kolekce My color jsou i díly jako kontejner na pojezdech, nebo sestava dětského nábytku čítající stolek a dvě židličky. Lze tak v odstínu antracit zařídit celý dětský pokoj.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový způsob pro zařizování dětského pokoje. Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku. Sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřevo borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu dle dané kolekce. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj z masivu pro kluka

Pro kluky volíme zcela odlišné odstíny než pro holky. Tmavé odstíny jako je třeba zrovna antracit, ale také venge se nejvíce budou vyjímat v dětském pokoji dospívajícího chlapce. Tmavý odstín je velmi elegantní a vhodnější pro větší chlapce. Pro ty menší můžete v kolekci My color vybrat identický design postele třeba v tradičním modrém odstínu, nebo zeleném či oranžovém. Lze také jednotlivé odstíny vzájemně mezi sebou kombinovat. Odstín antracit velmi příjemně působí v kombinaci se zeleným. Ale fantazii se meze nekladou a díky širokému výběru odstínů je způsobů, jak zařídit dětský pokoj z masivu celá řada. Stačí si jen vybrat oblíbený odstín.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská postel z masivu Pino PIHSZG15

Dětská postel z masivu Pino PIHSZG15

Dostupnost:
2-3 týdny
7 056 Kč
Dětská židle z masivu 36-1026-38-000

Dětská židle z masivu 36-1026-38-000

Dostupnost:
3-4 týdny
1 091 Kč

Alternativní zboží

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.