0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel z masivu My color-36-1002-36-09A

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00272-2015
6 676 Kč
Dostupnost:
3-4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 56 cm
Šířka: 98 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: fialková
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu pro slečny

Fialový i růžový odstín není v dětském pokoji slečny nic neobvyklého. Oba odstíny pak velmi příjemně působí v interiéru ve spojení s a dalšími díly nábytku v bílém provedení, nebo s bílými dekoracemi či výmalbou stěn. Pokud chcete pořídit více dílů nábytku ve fialovém provedení, ani to není v kolekci dětského nábytku My color od dánského výrobce problém. V nabídce najdete kontejner na pojezdech, nebo dětský stůl a židle z masivu či lze také pořídit šuplíky k posteli. Dětská postel nabízí místo na spaní o velikosti 90x200 cm, cena uvedena s roštem. Můžete pro menší slečny pořídit i rozměrově menší postel a to pro matraci 70x160 cm. K dispozici je i vyvýšená postel. Nabídka nejen designů, ale i odstínů dětského nábytku z masivu je opravdu široká. Nechybí ani tradiční odstíny dětských postelí z masivu pro kluky.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový způsob pro zařizování dětského pokoje. Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku. Sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřevo borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu dle dané kolekce. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Fialový odstín do dětského pokoje?

Proč ne, fialovou mají slečny rády. Jen pokud lze, zkuste vaše malé či větší slečny odradit od toho, aby vše bylo v jednom tónu, příliš fialové interiéru dětského pokoje neprospívá. Můžete zkombinovat fialový nábytek s růžovým a místnost tak zjemnit, lze jak jsme již uvedli pořídit nějaké ty kusy v bílém provedení. Velmi příjemně pak působí interiér s fialovým nábytkem a bílými stěnami. V každém případě je velmi potěšující skutečnost, že z široké nabídky odstínů si lze vybrat a není k dispozici pouze nábytek v přírodním odstínu dřeva jak tomu ještě donedávna bylo.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Alternativní zboží

-10%
Dětská postel z masivu My color-36-1002-76-09A

Dětská postel z masivu My color-36-1002-76-09A

Dostupnost:
6 676 Kč
3-4 týdny
6 009 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.