0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel z masivu My color-36-07M-70x160 cm

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00274-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 168x56x78 cm
Šuplík pod postel: sada 2 ks.-153x190x60 cm
Zábrana na postel: 100x22,5x5,2 cm
1 028 Kč

Parametry produktu

Nosnost: 80 kg
Prostor na spaní: 70x160 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: fialová
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců

Dětská postel z masivu pro děti předškolního věku

Jak zařídit malému dítěti, když přechází s dětské postýlky na klasickou postel, bezpečné místo na spaní? Je několik způsobů jak přechod z dětské postýlky zvládnout bez karambolů. A jedním z nich je dětská postel z masivu se zábranou a rozměrem místa na spaní 70x160 cm. Nabídka dětského nábytku dánského výrobce pro děti od 2 do 8 let, samozřejmě s ohledem na aktuální vzrůst dítěte. Rozměr místa na spaní nebyl zvolen náhodně, ale účelově. Menší rozměr místa na spaní je pro třeba tříleté dítě určitě příjemnější, než klasická dětská postel o rozměru 90x200 cm. Takovou postel můžete pořídit v pozdějším věku, až třeba budete předělávat dětský pokoj na pokoj pro školáka. V našem případě spíše školačku, jelikož fialový odstín patří k nejoblíbenějším hned vedle růžové od holčiček.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový způsob pro zařizování dětského pokoje. Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku. Sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřevo borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu dle dané kolekce. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Přizpůsobujeme dětský nábytek věku dítěte

Dánský výrobce představuje v nabídce dětského nábytku z masivu nejen rozměrově přizpůsobenou postel věku dítěte, ale i další nábytek. Nechybí ani dětské židličky a dětské stolky pro děti předškolního věku. Než tedy vaše holčička bude potřebovat klasický psací stůl, pokojíček ji můžete vybavit velmi hezkou sestavou dětského nábytku, kde si může hrát a kreslit. Ve fialovém provedení je k dispozici i řada dalších dílů, nechybí samozřejmě ani klasická postel s místem na spaní 90x200 cm, nebo vyvýšená dětská postel, která je vhodná do menších interiérů. Na ilustrační fotografii výrobce nabízí jeden z návrhů dětského pokoje, navíc doplněný růžovým odstínem.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská židle z masivu 36-1026-86-000

Dětská židle z masivu 36-1026-86-000

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
973 Kč

Alternativní zboží

Dětská postel se zábranou Fairytale-A2-3

Dětská postel se zábranou Fairytale-A2-3

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 5 051 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.