0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel z masivu Indian Girl-Basic-36-1001-32-09A

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00312-2015
11 514 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparent bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Dětská postel: 208x105x101 cm
Látka kolem lůžka: 90x200 cm

Dětská postel z masivu je nejen místem na spaní

Nabídka dánského výrobce to je jeden z nejširších možných výběrů designů postelí. Dětská postel z masivu, kterou představujeme nyní, patří k velmi oblíbeným. Díky vyvýšenému lůžku můžete ušetřit místo v dětském pokoji, jelikož ve vzniklém prostoru pod lůžkem lze uložit řadu dalších věcí. Látka kolem lůžka, která je v ceně, pak různé "nežádoucí" předměty může hezky zakrýt. V ceně postele rovněž rošt. Další možností je i pořízení dekoračních polštářů, nebo matrace se snímatelným potahem. Ve stejném designu dekorační látky a polštářů lze do dětského pokoje pořídit celou řadu dalších, neméně zajímavých doplňků. Dětská postel nabízí rozměr místa na spaní 90x200 cm a především výhodou je, že v pozdějším věku dítěte můžete vyvýšené lůžko demontovat a snížit. Získáte tak pro dospívající dítě klasickou postel.

 

Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem a dekorační látkou. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj z masivu pro holku

Kolekce Indian Girl nabízí nepřeberné možnosti především díky širokému výběru samostatných dílů nábytku kdy nechybí regály a skříně, komody, psací stoly, ale i sestavy nábytku jako stolek s židlemi. To vše samozřejmě ze dřeva borovice v transparentním, bílém odstínu. A díky dětským dekoracím s tematikou indiánů pak každý interiér bude velmi originální a jen váš dle individuálního vkusu.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.