Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská postel z masivu Cowboy-XXL-A6-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00228-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: XXL-A6-1-209x150x104 cm
Dětská matrace 90x12x200 cm
Látka kolem lůžka: 90x200
Potah na matraci 90x12x200 cm - šedá

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu pro kovboje

Kolekce s příznačným názvem Cowboy od dánského výrobce nabízí široký výběr samostatných dílů dětského nábytku z masivu. Dekorace k  tomuto nábytku pro děti jsou pak s tematikou westernu a kovbojů. Můžete si vybrat hned z několika desítek designů jen samotných dětských postelí, nechybí ani nabídka patrových postelí z masivu pro kluky. Představujeme tedy jednu z mnoha možností řešení místa na spaní, vyvýšenou postel s látkou kolem lůžka a dekoračními polštáři. Velmi praktická je i možnost rozložení postele a odstranění dekorací. V pozdějším věku dítěte tak můžete vyvýšenou postel přeměnit na klasické lůžko pro studenta.

 

Originální design, zdravotní nezávadnost a bezpečí pro vaše ratolesti. To je nabídka dánského výrobce. Postel v ceně s roštem. Materiál kvalitní dřevo borovice. Dodání v dílech s nutností montáže, kterou lze na nábytku Aldo objednat. Doprava zdarma po celé republice.

 

Dětský pokoj z masivu, zdravotně nezávadné prostředí pro vaše dítě

Pořídit právě do dětského pokoje nábytek z masivu je prozíravé. Máte jistotu zdravotně nezávadného materiálu i povrchové úpravy. Dánský výrobce nabízí také dekorace z velmi kvalitních, ručně vyšívaných látek, jejichž údržba je velmi snadná. V kolekci dětského nábytku Cowboy najdete nepřeberné množství dílů nábytku, ale i dekorací, lze tak zařídit dětský pokoj se vším všudy. Nechybí nabídka skříní a regálů, psacích stolů, židliček a stolečků z masivu, nebo komod.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška 9, nebo 12 cm. Možnost volby potahu z několika odstínů.
Polštáře - můžete si vybrat v jakémkoliv počtuHoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.