0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel z masivu Cowboy-XXL-A1-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00231-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: XXL-A1-1-209x62x99 cm
Dětská matrace 90x12x200 cm
Potah na matraci 90x12x200 cm - šedá

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Jednoduchá dětská postel z masivu s efektními dekoracemi

Chcete či hledáte tak trochu jiný dětský nábytek? Nabídka dánského výrobce dětského nábytku z masivu to je zcela nový způsob zařizování interiérů vašich dětí. Kromě dětského nábytku výrobce představuje také široký výběr dekorací a doplňků. Konkrétně k dětské postele z masivu si můžete pořídit dekorativní polštáře a matraci se snímatelným potahem šedé barvy. V kombinaci s bílým dřevem i přes velký kontrast nabízí dětská postel velmi elegantní řešení místa na spaní. V identickém designu s dekoracemi z kolekce Cowboy vám představujeme také patrové postele, skříně a regály, psací stoly, komody a nechybí ani dětské židle a stolky. Samozřejmě vše z masivu, dřeva borovice.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu a bezpečnost vašich dětí. Cena postele s roštem. Materiálem pro výrobu nábytku je kvalitní dřevo borovice s bílým, vodou ředitelným nátěrem. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma. Prodloužená záruka na 36 měsíců. Nábytek je certifikovaný.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.