Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel v podobě závodního auta, jen odjet

Možným řešením místa na spaní menších dětí jen co odrostou dětským postýlkám jsou postele, které imitují nějaký předmět. Může to být pro holky imitace kočáru jako pro princezny, nebo jsou dětské postele jako pirátské lodě, letadla a samozřejmě a těch je nejvíce, dětské postele v podobě závodních automobilů. V kolekci dětského nábytku Champion si opravdu můžete vybrat z nepřeberného množství nejrůznějších děsignů, od levnějších variant, které nejsou až tak propracovány až po ty dražší, které nabízejí dálkové ovládání, osvětlení pneumatik a celého podvozku a součástí postele jsou i reproduktory. Dnes se vám ve zkratce pokusíme představit, jaké autíčka jsou v dnešní době k dostání a jaký je mezi těmito dětskými postelemi rozdíl. A bude to opravdu ve zkratce, jelikož nabídka je velmi široká.

Levnější varianta dětských postelí v podobě auta a ještě více praktická

Spojení dřeva borovice a dekorací z látky v modrém odstínu se belgickému výrobci opravdu povedlo. Celý návrh působí velmi elegantně. Postel je v ceně s roštem pro matraci o velikosti 90x200 cm a také s látkou kolem lůžka, baldachýnem nad postelí a třemi kapsáři na zavěšení. Látkové dekorace s motivem vesmíru jsou do dětského pokoje kluka tím pravým. A jako doplněk ještě můžete pořídit velmi módní záležitost a to dekorace pro možné zavěšení na stěnu v podobě plyšáka. Návrh pokojíčku, kde neposedný kluk najde i kromě místa na spaní také zábavu. Materiál dřevo borovice je zachován díky transparentnímu nátěru, ale v nabídce belgického výrobce najdete také dětské postele v bílém, nebo tmavě šedém provedení. Dodání dětské postele v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

   

 

A sami můžete posoudit, jak nenásilně je přistýlka do dětské postele zakomponována. Manipulaci s přistýlkou zvládne i malé dítě. A pokud chcete, matraci do šuplíku nevložíte a máte dětskou postel pro jedno dítě s úložným prostorem. Přistýlku můžete využívat pro mladší z dětí každý den, nebo jen k občasnému přespání třeba spolužáka, kamaráda. Velikost dětské postele je dostatečná pro třináctileté dítě, matraci potřebujete v rozměru 90x190 cm, pro přistýlku pak v rozměru 90x180 cm. Ideální pro předškoláky a školáky. Dětské postele najdete v nabídce i v dalších odstínech než je na fotografiích, nechybí oblíbený bílý odstín a ještě tmavě šedá varianta autíčka. Ale nám se také líbí, že kolekce Champion to nejsou jen dětské postele, ale široká nabídka i dalšího nábytku s tématikou automobilových závodů. Je zde třeba noční stolek v podobě barelu na palivo, regál v podobě čerpacího stojanu s pistolí, originální police, šatní skříně a tak bychom mohli pokračovat. Pořád to ale není vše, je zde ještě nabídka bytových doplňků jako je osvětlení do dětského pokoje, designový koberec, samozřejmě dětské povlečení pro závodníky a dokonce i závěsy.

 

Další možnosti vybavení dětského pokoje malých závodníků, pirátů a kosmonautů

Další možností jsou dražší dětské postele, nebo klasický dětský nábytek, ale s tématikou automobilových závodů. Ilustrační fotografie opět představují, co vše je v této kolekci dětského nábytku Champion možné. Trošku nás mrzí, že pro ostatní díly nábytku je využito jen červeného a šedého odstínu. Ale nabídka třeba růžového a bílého nábytku je tak široká, že rozhodně půjde i k autíčkům těchto odstínů něco doladit.

 

                                                                       

 

 

Nejste příliš fanoušky dětských postelí v podobě aut, ale přeci jen chcete dětský pokoj vybavit, zařídit tematicky? Je zde také nábytek jako je třeba dětská patrová postel, která sice tématiky závodů využívá, ale ne až tak moc. Jako řešení zařízení dětského pokoje kluků se nám tento nápad velmi líbí. Na první fotografii je pak dětský pokoj se vším všudy, je tedy bez debat, že se jedná o dětský pokoj kluka. Na první fotografii vidíte také dražší variantu dětské postele, kde je možné i zapnout světla a řada dalších jiných prvků nechybí. celkově je design více náročný.

 

                                                         

 

Detailní fotografie ukazuje, jaký je rozdíl mezi levnější a dražší variantou dětské postele. Tato dětská postel opravdu vypadá, jako by se s ní dalo odjet. Za zmínku stojí také reproduktory v jejím záhlavní a sportovní sedačky, který takový vůz přeci má. Navíc lze osvětlit kola, podvozek a tak dítě večer neusíná po tmě. Design je velmi náročný na výrobu a tomu také odpovídá samozřejmě cena. V kolekcích najdete různá témata, nejen autíčka, ostatně jak jsme zmínili hned v úvodu. Před nedávném jsme vám představili třeba dětský nábytek pro malé piráty, nebo dětský nábytek pro malé fotbalisty. Dnes je opravdu při zařizování interiéru našich dětí možné všechno.