0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel se zábranou Bonny BOHS9511

Výrobce: VP
Kód: VP00158-2014
18 201 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 116 cm
Šířka: 102 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 120 kg
Počet balíků: 4 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-oranžová
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Jak ušetřit místo v dětském pokoji?

V posledních letech přibývá multifunkčních designů dětských postelí, které mají jediný cíl. Ušetřit maximálně místo v rozměrově malém dětském pokoji. A ten lze ušetřit nejvíce vyvýšením lůžka, kdy v prostoru vzniklém pod lůžkem je umístěn psací stůl, komoda, šuplíky a police. Dětská postel belgického výrobce navíc s dostatečně vysokou zábranou kolem lůžka, zakulacenými hranami a s roštem v ceně. Identický design řešení místa na spaní najdete na našich stránkách také jako dětská postel pro kluky, samozřejmě v modrém provedení. A pokud se vám design kolekce Bonny líbí, nabízí se řešení i pro dvě děti pomocí důmyslného designu patrové postele s psacím stolem.

 

Belgický výrobce klade důraz na kvalitu, ale také bezpečnost vašich ratolestí. Dětská postel je proto opatřena vysokou zábranou a především hrany jsou zakulacené. S kvalitou úzce souvisí také materiál, kterým je mdf deska od 18 do 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu, kterou lze u nás rovněž objednat. Doprava a výnos zdarma.

 

 

Zařizujeme dětský pokoj multifunkčně

Pokud opravdu potřebujete vybavit dětský pokoj úsporně, dětskou postelí ušetříte velmi hodně prostoru. Například nemusíte pořizovat samostatně psací stůl, komodu, nebo regál. A to už je úspora značná. Pokud chcete vybavit dětský pokoj dalšími díly, třeba šatní skříní, další komodou, nebo hledáte i vhodnou dětskou židli, v naší nabídce najdete úplně vše. Dokonce nechybí ani dětské povlečení.

 

Oranžový odstín je řešením pro holky i pro kluky, říkáme tomu neutrální odstín. Dětská postel je tak vhodná i do dětského pokoje pro sourozence.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Patrová postel Bonny BOHS80-11

Patrová postel Bonny BOHS80-11

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
28 798 Kč
Dětská postel s šuplíky Bonny BOKB90-11

Dětská postel s šuplíky Bonny BOKB90-11

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
11 957 Kč
Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS91-11

Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS91-11

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
16 357 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.