0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel se zábranou Bonny BOHS9509

Výrobce: VP
Kód: VP00159-2014
18 201 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 116 cm
Šířka: 102 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 120 kg
Počet balíků: 4 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-šedá
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel pro úsporu místa v dětském pokoji

Pokud chcete, aby dětský pokoj vaší ratolesti nevypadal jako překážková dráha, ideálním řešením jsou multifunkční designy. Dětský pokoj už nemusí být místností, která je přeplněna nábytkem. Pokud máte malý prostor pro zařízení dětského pokoje, největší úsporu vám nabídne multifunkční dětská postel. Pod vyvýšeným lůžkem je v takto vzniklém prostoru umístěn psací stůl, komoda, šuplíky, police a nechybí ani rošt v ceně postele. Pro bezpečnost vašich dětí je umístěná kolem lůžka dostatečně vysoká zábrana a hrany jsou zakulacené. Identický design si můžete vybrat také v dalších odstínech, kdy nechybí ani tradiční dětská postel pro kluky a tradiční růžový odstín dětské postele pro holky. Nabídka je opravdu široká.

 

Belgický výrobce klade důraz na kvalitu, ale také bezpečnost vašich ratolestí. Dětská postel je proto opatřena vysokou zábranou a především hrany jsou zakulacené. S kvalitou úzce souvisí také materiál, kterým je mdf deska od 18 do 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu, kterou lze u nás rovněž objednat. Doprava a výnos zdarma.

 

 

Dětský pokoj musí splňovat hned několik funkcí

Při zařizování dětského pokoje je třeba pamatovat na několik funkcí, které by mělo nabízet. Prostor na hraní (nejlépe uprostřed pokoje), prostor na učení (nejlépe u okna, kde je zdroj denního světla) a prostor na spaní. Pokud tyto zóny chceme vybavit samostatnými díly nábytku, potřebujeme přeci jen více místa. U multifunkční dětské postele se v podstatě místo na spaní i na učení propojilo, navíc ještě s úložnými prostory, ušetříte tak místo za pořízení psacího stolu a komody. pro malé interiéry jsou multifunkční designy opravdu ideálním řešením. Stůl také můžete v případě potřeby kdykoliv zasunout.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Patrová postel Bonny BOHS80-09

Patrová postel Bonny BOHS80-09

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
28 798 Kč
Dětská postel s šuplíky Bonny BOKB90-09

Dětská postel s šuplíky Bonny BOKB90-09

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
11 957 Kč
Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS91-09

Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS91-09

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
16 357 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.