0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel se zábranou Aeroplane-Basic-A2-3

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00138-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 168x56x78 cm
Dětská matrace: s potahem-160x12x70

Parametry produktu

Nosnost: 80 kg
Prostor na spaní: 70x160 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel se zábranou pro nejmenší děti

Pokud se bojíte dítě, které právě odrostlo dětské postýlce uložit hned do klasické velké dětské postele, řešením je mezistupeň v podobě místa na spaní o velikosti 70x160 cm. Navíc vám představujeme dětskou postel se zábranou po celém obvodu lůžka, z které dítě opravdu nevypadne. Díky široké nabídce dalšího dětského nábytku z masivu a dětských dekorací, lze kolekcí Aeroplane zařídit velmi netradičně celý dětský pokoj pro kluka. Až dětské posteli odroste, lze pořídit větší lůžko, pro dvě děti zase patrovou postel, nebo postel s přistýlkou. Jen nabídka dětských postelí v kolekci nabízí desítky různých designů.

 

Nabídka dětského nábytku z masivu dánského výrobce, to je zcela nový způsob zařizování interiéru dětských pokojů. Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu a proto také nabízí prodlouženou záruku od 3 do 5 let. Dodání postele v dílech s nutností montáže. Cena postele s roštem. Doprava zdarma.

 

Nejen dětská postel pro nejmenšší děti

V nabídce dětského nábytku lze pořídit i patrovou postel s rozměry pro matraci 70x160 cm. A kromě postele, než budete pořizovat vašemu dítěte velký psací stůl, můžete pořídit sestavu dětského nábytku, která nabízí stůl, dětské židličky a lavici s úložným prostorem. Vše v rozměrech přizpůsobených právě dětem od 2 do 6 let.

 

A jak zařídit kompletně celý dětský pokoj s nabídkou dánského výrobce? Stačí se orientovat dle názvu kolekce, jako v tomto případě Aeroplane. Vše s tímto názvem k sobě patří, samostatné díly na sebe navazují. Všechen nábytek je rovněž v jednom odstínu, bílém a tak stačí jen vhodně vybrat dekorace, které jsou zase v modro červeném provedení. Dětský pokoj bude harmonický, interiér velmi příjemný.

Pokud se chystáte vybavit interiér dětského pokoje pro menší dítě, pak doporučujeme určitě menší rozměr postele, v které se malé dítě bude cítit bezpečněji. Pro větší dítě zase můžete zvolit větší postel, která ho bude provázet až do jeho dospělosti.

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška 12 cm. Možnost volby odstínu potahu.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel z masivu se zábranou Space 45-10-025

Dětská postel z masivu se zábranou Space 45-10-025

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 4 032 Kč
Dětská postel z masivu se šuplíky Space

Dětská postel z masivu se šuplíky Space

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 5 937 Kč
Patrová postel z masivu Fairytale Knight XXL-A23-1

Patrová postel z masivu Fairytale Knight XXL-A23-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 11 830 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.