Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská postel se zábranou Aeroplane-Basic-A2-3

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00138-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 168x56x78 cm
Dětská matrace: s potahem-160x12x70

Parametry produktu

Nosnost: 80 kg
Prostor na spaní: 70x160 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel se zábranou pro nejmenší děti

Pokud se bojíte dítě, které právě odrostlo dětské postýlce uložit hned do klasické velké dětské postele, řešením je mezistupeň v podobě místa na spaní o velikosti 70x160 cm. Navíc vám představujeme dětskou postel se zábranou po celém obvodu lůžka, z které dítě opravdu nevypadne. Díky široké nabídce dalšího dětského nábytku z masivu a dětských dekorací, lze kolekcí Aeroplane zařídit velmi netradičně celý dětský pokoj pro kluka. Až dětské posteli odroste, lze pořídit větší lůžko, pro dvě děti zase patrovou postel, nebo postel s přistýlkou. Jen nabídka dětských postelí v kolekci nabízí desítky různých designů.

 

Nabídka dětského nábytku z masivu dánského výrobce, to je zcela nový způsob zařizování interiéru dětských pokojů. Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu a proto také nabízí prodlouženou záruku od 3 do 5 let. Dodání postele v dílech s nutností montáže. Cena postele s roštem. Doprava zdarma.

 

Nejen dětská postel pro nejmenšší děti

V nabídce dětského nábytku lze pořídit i patrovou postel s rozměry pro matraci 70x160 cm. A kromě postele, než budete pořizovat vašemu dítěte velký psací stůl, můžete pořídit sestavu dětského nábytku, která nabízí stůl, dětské židličky a lavici s úložným prostorem. Vše v rozměrech přizpůsobených právě dětem od 2 do 6 let.

 

A jak zařídit kompletně celý dětský pokoj s nabídkou dánského výrobce? Stačí se orientovat dle názvu kolekce, jako v tomto případě Aeroplane. Vše s tímto názvem k sobě patří, samostatné díly na sebe navazují. Všechen nábytek je rovněž v jednom odstínu, bílém a tak stačí jen vhodně vybrat dekorace, které jsou zase v modro červeném provedení. Dětský pokoj bude harmonický, interiér velmi příjemný.

Pokud se chystáte vybavit interiér dětského pokoje pro menší dítě, pak doporučujeme určitě menší rozměr postele, v které se malé dítě bude cítit bezpečněji. Pro větší dítě zase můžete zvolit větší postel, která ho bude provázet až do jeho dospělosti.

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška 12 cm. Možnost volby odstínu potahu.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.