Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská postel s věží z látky Aeroplane-XXL-A6-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00141-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: XXL-A6-1-209x150x104 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90
Látka kolem lůžka: 90x200
Věž z látky: průměr 45 cm, výška 185

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu, místo pro spaní i zábavu

Výběr dětských postelí z masivu dánského výrobce je tak široký, že bude opravdu těžké si zvolit. Rovněž se nám líbí koncept témat, které dovolují opravdu zařídit interiér dětského pokoje pro kluka do nejmenšího detailu. Pro kluky či do dětského pokoje pro kluka můžete zvolit námět letiště a letadel, kolekce Aeroplane. Kromě postele lze pořídit v identickém provedení a odstínech třeba dětské křeslo, nebo baldachýn nad postel. A tak bychom mohli pokračovat. Pro inspiraci uvádíme na doplňujících fotografiích několik návrhů možného vybavení dětského pokoje produkty kolekce Aeroplane.Netradiční design, zdravotní nezávadnost a bezpečí pro vaše ratolesti. Zábrana po celém obvodu lůžka je dosti vysoká i pro ty nejmenší děti. To je nabídka dánského výrobce. Postel v ceně s roštem. Materiál kvalitní dřevo borovice. Dodání v dílech s nutností montáže, kterou lze na nábytek Aldo objednat. Doprava zdarma po celé republice.

 

 

Dětský pokoj, který vaše děti osloví

Nabídka dánského výrobce je natolik originální, že bude jen stěží odolat dalším doplňkům a dekoracím, které jsou v jednotném designu s označením Aeroplane. Dětský pokoj vašeho dítěte může být opravdu velmi originální a funkční, ostatně jak pro vaši inspiraci uvádíme na doplňujících fotografiích. Jen výběr z velmi široké nabídky nejrůznějších typů dětských postelí nebude lehký úkol.

Kromě klasického lůžka můžete ještě pořídit patrovou postel, nebo klasickou postel, můžete také postel doplnit o klouzačku, nebo domeček. Možností je u nabídky dánského výrobce celá řada, včetně dekorací z látky určené pro postele. Baldachýny, věže, nebo kapsáře.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.