Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dětská postel s úložným prostorem řeší řadu problémů

Pokud pro vybavení dětského pokoje máte k dispozici jen malou místnost, je třeba vybírat nábytek tak, aby jste zařídili celý dětský pokoj se vším všudy, ale zároveň bylo prostředí příjemné, vzdušné. Nejvíce místa v daném interiéru a neplatí to jen pro dětský pokoj, ušetříte správným výběrem dětské postele. Nabízí se celá řada řešení, jako například dětské postele s šuplíky, nebo vyvýšené patrové postele jejichž součástí je v mnoha případech psací stůl a někdy i šatní skříň. Nabídka nadčasových designů se v dnešní době soustředí především na multifunkčnost nábytku a to je velmi dobře. Většina z nás totiž s nedostatkem místa bojuje. V dnešním povídání se zaměříme na maximální využití malého prostoru pro vybavení dětského pokoje a to nejen jednoho dítěte, ale i více dětí. Inspirace není nikdy dost a tak pokud i vy bojujete s nedostatkem místa pro vaše děti, doufáme, že dnešní článek vás potěší a přinese i do vaší domácnosti nějaký nápad.

Dětský pokoj pro jedno dítě a přeci málo místa

I rodičům, kteří mají jen jedno dítě se může stát, že pro vybavení dětského pokoje mají k dispozici jen velmi malý prostor. Ale pokud máte jen jedno dítě, o to je vybavení dětského pokoje jednodušší, přeci jen existuje více variant a potřebujete méně úložného prostoru. Pro jedno dítě do malého interiéru jsou velmi oblíbené vyvýšené patrové postele, kdy v prostoru pod vyvýšeným lůžkem vznikne místo pro umístění psacího stolu a šatní skříně, dva kusy nábytku, které pak nemusí zabírat žádné místo v interiéru. Vzniklý prostor můžete využít třeba na příjemné posezení, nebo nechat volný, aby byl pokoj vzdušný a příjemný. 

 

Patrová postel pro kluka se stolem a skříní Higher  Patrová postel se stolem a skříní Higher

 

Na fotografiích velmi oblíbená kolekce dětského nábytku Higher od francouzského výrobce, která se designem především soustředí na maximální využití prostoru. První fotografie představuje patrovou postel, která je ideální pro opravdu malý interiér. Nabízí kromě místa na spaní psací stůl, dokonce šatní skříň, vedle psacího stolu také regál na knížky a učebnice a nechybí odkládací místo v podobě polic po celé délce postele. Unikátní, velmi praktický design, který vyřeší váš problém s nedostatkem místa v dětském pokoji. Na druhé fotografii je řešení z nabídky designu známém jako multifunkční dětská postel. Tato postel je vhodná také do malého interiéru, ale ne až tak malého. Pokud tedy až tak zásadně s nedostatkem místa nebojujete, ale přeci jen chcete nějaké to místo ušetřit, řešením je multifunkční dětská postel. Lůžko už není tak vyvýšené a tak prostor vzniklý pod lůžkem je menší. Logicky tak nabízí jen psací stůl, není zde prostor na šatní skříň. Ale i zde je úspora značná.

 

Dětský pokoj pro dvě děti, řešení na úsporu místa v interiéru

Jako první řešení, které napadne řadu z nás je jistě dětská palanda. Ano, pokud máte více dětí a malý dětský pokoj, patrové postele jsou opravdu ideální. Ale co když jsou vaše děti už velké a na patrové posteli už nechtějí spát? Jaké může být jiné, úsporné řešení s ohledem k interiéru? Oblíbenými se stávají dětské postele s přistýlkou, které disponují rozměrem místa na spaní pro lůžko 90x200 cm, pro starší z dětí a pak přistýlkou, která disponuje rozměrem místa na spaní 90x190 cm, samozřejmě pro mladší z dětí.

 

Patrová postel v industriálním designu Stim  Patrová postel pro kluky s modrými prvky

 

Představujeme vám unikátní a velmi působivé řešení, jak zařídit rozměrově malý dětský pokoj a to z nabídky španělského výrobce. Design, který je ideální pro panelákový typ pokoje, který je úzký a dlouhý. Navíc v identickém designu můžete pořídit širokou škálu dalšího dětského nábytku a tak máte pro vybavení pokoje vašich dvou dětí nejen nekonečné množství možností, ale daný prostor můžete využít opravdu na maximum. Dvě lůžka pod sebou a nad lůžky skříňky, které jsou po straně doplněné ještě šatní skříní. Nábytek v jedné linii, který příliš nezasahuje do prostoru pokoje.

                                    Dětský pokoj Artic

Na další fotografii představujeme dětskou postel s přistýlkou v opravdu velmi trendy spojení odstínů, možná design, který v letech budoucích bude zcela běžný? Spojení černé a červené barvy je velmi příznačné pro nové, velmi trendy a žádané herní stoly, jejichž nabídka je na našich stránkách opravdu velká a rozmanitá. Stejně tak jako stylové dekorace a doplňky, které s černým nábytkem, především pak dospívajících dětí, příjemně korespondují. Dětská postel nabízí nejen moderní design, ale je určena také pro dvě děti. Součástí postele je i psací stůl s pojezdem na klávesnici. Pokud hledáte i další nábytek do dětského pokoje v černém odstínu i ten u nás najdete, třeba v podobě praktických regálů.

               Multifunkční postel se stolem pro dva On - line Zone black

 

Dnešní nabídka designů je tak důmyslná, že opravdu lze zařídit velmi originálně a příjemně i velmi malý interiér. Vše je ale otázkou ceny, čím více důmyslný a multifunkční design je, tím více samozřejmě stojí. Ale pořízení multifunkčního designu se v mnoha případech opravdu nejen vrátí, ale hlavně vaše děti budou vyrůstat ve velmi příjemném prostředí.