Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel s úložným prostorem- ideálí řešení

O tom, že téměř v žádném bytě není místa nikdy nazbyt, se nemusíme ani příliš rozepisovat. Praktické hospodyňky se proto snaží využít každý volný kout, do kterého by mohly umístit sezonní věci tak, aby nepřekážely, ale aby domácnost zároveň nepůsobila přeplněným dojmem. Ideálním řešením se proto jeví postele s úložným prostorem, jejichž popularita právě z těchto důvodů stoupá doslova raketovým tempem.

 

Jednoduché a praktické

Mohou sloužit k uskladnění náhradních lůžkovin a ložního prádla, ale své místo tu najdou i ručníky po babičce či nevyužitá svatební výbava, kterou uchováváme na horší časy. Ale podobně jako všude jinde, i v tomto případě se za výhody platí. Cenou za praktičnost je nejen zhoršená údržba podlahy pod postelí, ale i ztráta vzdušnosti a elegance, kterou ložnici některá klasická lůžka dodávají. Z ryze zdravotních důvodů musíme navíc zajistit pravidelné větrání matrací, zvláště pokud úložný prostor máme naplněný až po okraj. Milovníci pohodlí se navíc musí rozloučit s možností elektricky polohovatelného roštu. I přes všechny tyto ústupky a omezení představují však postele s úložným prostorem v malých bytech doslova vysvobození. A v dnešní době jsou designy tak důmyslné, že i údržba je snadnější.

 

  

Postel Space Up patří k těm, které úložné prostory využívají opravdu v maximální míře (Francie), vhodné pro studentský pokoj

 

Ukázkou na fotografiích vám nábytek Aldo jako první nabízí postel Space Up, která je netypická především pro množství úložného prostoru, který nabízí. Je to jeden z důvodů, proč je na Aldu tolik oblíbená. Nábytek je ekologický a zdravotně nezávadný, co lepšího si pro děti přát. Navíc kvalitní rošt i matrace jsou v ceně postele.

 

 

Úložný prostor nebo box

Pro každodenní používání jsou mnohem vhodnější klasické masivní či laminové postele s roštem, pod kterým se úložný prostor nachází. U některých typů bývá rošt výklopný ze strany a umožňuje tak boční přístup, do užších ložnic pak raději zvolíme postel s čelním přístupem. Neméně populární jsou pevné postele se zásuvkou. Při jejím plném vysunutí můžeme provést generální úklid i v místech, kam se zřídkakdy vysvavačem dostaneme. Navíc si můžeme dovolit polohovatelné rošty, což v případě vyklápěcích roštů není možné. Na druhou stranu ale musíme zajistit dostatek prostoru po obou stranách postele. Zásuvka může být součástí ložnicového setu, případně ji může nahradit některý z úložných boxů.

 

    

Multifunkční dětské postele nabízí úložného prostoru nejvíce

 

 

A co ložnice?

   

Kolekce Satty a kolekce Evo, řeší úložné prostory v ložnici

 

Další ukázkou vám nabízíme velmi praktické řešení bydlení v interiéru ložnice, nebo tam, kde je bohužel nedostatek prostoru a úložný prostor se musí řešit prioritně. Pokud máte opravdu malý prostor určený k vybavení ložnice, doporučujeme šetřit místem tak, aby místnost nebyla přeplácaná nábytkem. Řešením může být postel s nadstavcem, který v sobě skrývá až překvapivé množství úložného prostoru a i něco navíc.

Velmi "chytrý" design přináší na naše stránky nábytek Aldo francouzský výrobce, který je již svou kvalitou a detailním zpracováním pověstný. Pokud jsme vás návrhem ložnice oslovili a chcete vědět více, k dispozici je rovněž katalog v elektronické podobě přiložený u návodu k montáži v parametrech. Pro výroby bylo použito klasického laminátu v netradičním odstínu šedý ořech. Tloušťka desek od 16 do 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.