Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS91-44

Výrobce: Vipack
Kód: VP0030-2014
Velmi příjemný design, ale především bezpečný, představuje belgický výrobce dětského nábytku. Kolem lůžka zábrana, kulaté hrany.
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
28 351 Kč

Parametry produktu

Výška: 119 cm
Délka: 207 cm
Hloubka: 98 cm
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 107 kg
Počet balíků: 4 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Barva: bílá-tmavě růžová
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Provedení: zábrana, kulaté hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel se zábranou Bonny, pro holky jak dělaná

Pokud právě hledáte řešení místa na spaní do rozměrově malého dětského pokoje pro holku, kolekce Bonny nabízí hned několik designů multifunkčních dětských postelí. Všechny dětské postele belgického výrobce mají jedno společné, jsou především bezpečné. Dětská postel, kterou představujeme nyní, má kolem lůžka zábranu a zakulacené hrany. Postel šetří prostor v pokoji psacím stolem na vysunutí a řadou úložných prostorů, to vše s umístěním pod vyvýšeným lůžkem. Identický design dětské postele také dostupný ve světle růžovém provedení a řadě dalších odstínů, nechybí tradiční modrá pro kluky. V nabídce však najdete i rozdílné designy, například klasickou dětskou postel s šuplíky, nebo patrovou postel pro dvě holky.

 

Belgický výrobce zvolil jako materiál mdf desky tloušťky až 36 mm, hrany jsou zaobleny, což společně se zábranou přispívá již ke zmiňované bezpečnosti vašeho dítěte. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

 

Funkční dětský pokoj především

V nabídce kolekce Bonny výrobce pro holky představuje dětské postele v tmavě růžovém provedení, nebo dětské postele ve světle růžovém provedení. Volba je na vás, zda méně ostrý tón, či sytý. Můžete si však vybrat z široké nabídky dalších odstínů postele, ale také lze v bílo růžovém provedení pořídit skříně a regály. Nechybí ani varianty pro kluky, nebo neutrální odstíny jako je oranžová či šedá. Ano, multifunkční postel není jediná v nabídce.


Proč je dětská postel Bonny tolik oblíbená? Poměr kvalita, cena a bezpečnost je vyvážená, postel můžeme označit jako produkt, který vám rádi doporučíme. Nabídka tolik oblíbeného spojení bílé s růžovou je od belgického výrobce opravdu široká.


VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Alternativní zboží

Patrová postel Bonny BOHS80-44

Patrová postel Bonny BOHS80-44

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
44 628 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu