Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS91-11

Výrobce: Vipack
Kód: VP0029-2014
Unikátní design a bezpečí pro vaše děti to je dětská postel Bonny od belgického výrobce. Zábrana kolem lůžka, kulaté hrany.
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
29 951 Kč

Parametry produktu

Výška: 119 cm
Délka: 207 cm
Hloubka: 98 cm
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 107 kg
Počet balíků: 4 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Barva: bílo-oranžová
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Spaní pro děti musí být především bezpečné a kvalitní

A nápad belgického výrobce pro řešení místa na spaní se nám velmi líbí. Dětská postel s psacím stolem, komodou a policemi efektně řeší především malé interiéry dětských pokojů. Pokud se rozhodnete pořídit právě tuto postel s úložným prostorem navíc získáte pro svou ratolest velmi bezpečné spaní díky zábraně, která je kolem celého lůžka a kulatým hranám. Dítě nespadne a nezraní se. V kolekci Bonny si identický design dětské postele můžete vybrat z široké nabídky odstínů. Navíc v odstínu bílo oranžovém také výrobce představuje další řešení místa na spaní, dětská postel s šuplíky, patrová postel pokud máte dvě děti a celou řadu dalších multifunkčních řešení.

 

Belgický výrobce zvolil jako materiál mdf desky tloušťky až 36 mm, hrany jsou zaobleny, což společně se zábranou přispívá již ke zmiňované bezpečnosti vašeho dítěte. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

 

Dětský pokoj musí být praktický a bezpečný

Multifunkční design dětské postele je v malém interiéru dětského pokoje určitě řešením. Design, který využije bezezbytku prostor pod lůžkem, včetně možného umístění psacího stolu na pojezdech. A pokud právě zařizujete dětský pokoj musíte věnovat pozornost především tomu, zda je nábytek bezpečný a kvalitní. Nepodceňujte ani výběr matrace, jejichž nabídku u nás také najdete. Matrace musí tak kvalitní, aby jste zachovali samotnou kvalitu postele. Dětská postel Bonny bezpečná je. Zásadními prvky pro bezpečnost vaši ratolesti je zábrana podél celého horního lůžka, kulaté hrany a zdravotní nezávadnost.


Proč je dětská postel Bonny tolik oblíbená? Poměr kvalita, cena a bezpečnost je vyvážená, postel můžeme označit jako produkt, který vám rádi doporučíme. Nabídka tolik oblíbeného spojení bílé s pastelovou je od belgického výrobce opravdu široká.


VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Alternativní zboží

Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS91-07

Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS91-07

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
29 951 Kč
Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS91-09

Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS91-09

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
29 951 Kč
Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS91-94

Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS91-94

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
29 951 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu