Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel s psacím stolem Bonny BOHS91-07

Výrobce: Vipack
Kód: VP0026-2014
Jedna z mála dětských postelí s již zabudovanou zábranou podél lůžka a zakulacenými hranami. Unikátní design belgického výrobce.
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
28 351 Kč

Parametry produktu

Výška: 119 cm
Délka: 207 cm
Hloubka: 98 cm
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 107 kg
Počet balíků: 4 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Barva: bílo-modrá
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Provedení: zábrana, kulaté hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Řešením malého dětského pokoje může být postel Bonny s psacím stolem

Odstíny pak belgický výrobce určil do dětského pokoje pro kluka, oblíbené bílo modré provedení. Dětská postel z kolekce Bonny to je další návrh z celé řady velmi důmyslných postelí, které mají za cíl především šetřit místo v interiéru. Dětská postel nabízí psací stůl na vysunutí, komodu, police a bezpečnostní prvky v podobě zábrany podél lůžka a zakulacené hrany. Postel si můžete vybrat v několika dostupných odstínech, nechybí ani tradiční růžová pro holky. Ale také lze vybírat z široké nabídky bílo modrých postelí odlišných designů, například klasická postel s šuplíky, nebo dětská postel s jinak řešenými úložnými prostory a v neposlední řadě nechybí ani patrová postel, pokud jste rodiči dvou malých rošťáků.

 

Belgický výrobce zvolil jako materiál mdf desky tloušťky až 36 mm, hrany jsou zaobleny, což společně se zábranou přispívá již ke zmiňované bezpečnosti vašeho dítěte. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

 

Dětský pokoj pro kluka musí být bezpečný

Dětská postel se nám líbí především pro bezpečnost. Jen málokterá z dětských postelí bohužel nabízí jako součást designu zábranu a zaoblení hran. Kolekce Bonny tyto prvky má a to je velmi dobře. Pokud se o své dítě bojíte, s postelí z kolekce Bonny můžete všichni klidně spát.

Ale kolekce Bonny nabízí daleko víc, než je bezpečí vašeho dítěte. Jak jsme již zmínili nabízí se i jiná řešení. Uvedli jsme patrovou postel pro dva rošťáky, ale pokud máte jedno dítě, lze ještě zvolit klasickou dětskou postel s šuplíky v modrém provedení. Ta je vhodným řešením pro ty dětské pokoje, kde není třeba až tak šetřit místem. V nabídce však také najdete celou řadu dalších multifunkčních designů, některé z nich uvádíme na ilustračních fotografiích.Konkrétně ale zpátky k naší posteli s psacím stolem, kterou nabízíme nyní. Úložný prostor v posteli či lépe řečeno pod postelí v podobě komody a polic je překvapivě velký a to především díky tomu, že postel je vysoká. Prostor se tak výškou postele mnohonásobně zvětší oproti klasickým nízkým postelím. A samozřejmě lze pak prostor pod postelí využít i pro psací stůl, který můžete kdykoliv zasunout. V nabídce kolekce Bonny nechybí ani identický design postele v tradičním růžovém provedení pro holky.VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Alternativní zboží

Patrová postel Bonny BOHS80-07

Patrová postel Bonny BOHS80-07

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
44 628 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu