0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel s přistýlkou Trio

Výrobce: CL-T
Kód: CLT0066-2016
17 441 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 102 cm
Šířka: 109 cm
Délka: 214 cm
Šuplík pod postel: 96x24x195 cm-90x190 cm
Nosnost: 110-80 kg
Prostor na spaní: 100x200 cm
Pro věk dítěte: 3 - 18 let
Cena postele: s šuplíkem a roštem
Materiál: laminátová deska 8, 16 a 25 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: světlý dub-šedá
Výrobce: turecký
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Dětská postel s přistýlkou Trio

Velmi nadčasový design dětské postele s přistýlkou představujeme v kolekci Trio, která nabízí velmi praktické díly nábytku pro vybavení nejen dětského pokoje, ale i studentského pokoje. I samotné místo na spaní vašich ratolestí můžete v této kolekci vyřešit hned několika způsoby. Základem je dětská postel kterou nabízíme nyní a to pro matraci o velikosti 100x200 cm. Přistýlka v podobě šuplíku nabízí místo na spaní o velikosti 90x190 cm a pokud do šuplíku nevložíte matraci, můžete samozřejmě využívat jako klasický úložný prostor. Ale to není vše, co vám moderní dětská postel s přistýlkou může nabídnout. 


V ceně dětské postele Trio pořídíte:

- rošt do postele pro matraci 100x200 cm
- šuplík jako přistýlkou pro matraci 90x190 cm
- látkový kapsář na zavěšení po celém obvodu postele
- nabíječka na smart phone
- snímatelný polštář s látkovým potahem (slouží jako komfortní opěrka)
- dopravu zdarma až k vám domů, navíc s vynáškou


Kolekce nábytku Trio představuje u každého z dílů vždy něco navíc. Například z nočního stolky můžete vysunutím spodní části vytvořit stolky dva. Psací stůl kromě pracovní plochy rovněž nabízí jako postel látkový kapsář, nebo také tabuli na psaní a osvětlení. U studentské postele větších rozměrů můžete pořídit velmi netradiční přistýlku i s úložným prostorem a místem, kde můžete odložit tác s občerstvením. Je toho hodně čím vás kolekce Trio rozhodně překvapí.


Cilek
Společnost, která ví, že každé dítě chce opravdu mít unikátní dětský pokoj a dle tohoto zjištění navrhuje také design. Dětské pokoje reflektují na potřeby dítě předškolního i školního věku, reflektují na individuální osobnost. Společnost Cilek byla založena v roce 1995 a dnes patří k předním, celosvětovým výrobcům nábytku prezentují své designy ve 66 zemích a téměř 500 kamenných prodejnách. A to znamená, že ročně je vyrobeno přes 3 milióny dětských pokojů. Společnost se soustředí na výrobu nábytku pouze pro miminka, školáky a studenty. proto dokáže nabídnout nábytek, který zcela přesně pokryje potřeby dětí. Společnost nábytek Aldo se stala partnerem a tak můžeme prezentovat tento kvalitní dětský nábytek také vám a to hned ve třech zemích, kde působíme. Česko, Slovensko a Polsko.

Více z kolekce

Nábytek do dětského pokoje, studentského pokoje, kolekce Trio

Přejít do kolekce
Kolekce
Kolekce
Kolekce

V kolekci také najdete

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.