0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel s přistýlkou šedá G55

Výrobce: Gaut
Kód: GA002-2015
Dostupnost:
nedostupné
Dětská postel: 90x200-99x78x208 cm
Šuplík pod postel: 200x17x93 cm

Parametry produktu

Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: tmavě šedá
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Moderní dětská postel s šuplíkem v netradičním odstínu

Pokud chcete vybavit dětský pokoj dvou dětí a nemáte příliš prostoru, nejvíce místa ušetříte pořízením patrové postele, nebo dětské postele s přistýlkou. A jestliže jsou vaše dětí již větší, pak je volba jasná. Dětská postel s přistýlkou. Francouzský výrobce představuje v kolekci G55 hned několik možností pro řešení místa na spaní. Identický design dětské postele s přistýlkou najdete v nabídce také v bílém provedení, ale můžete si také identický design postele zvolit v rozměru větším pro matraci 120x190 cm, nebo 120x200 cm. Ale vraťme se k šedé posteli, jejíž odstín můžeme právem označit za nadčasový. Šuplík můžete využít nejen jako přistýlku, ale také klasický úložný prostor pokud do něj neumístíte matraci. Na výběr i pro tuto postel máte ze dvou rozměrů a to jak pro postel, tak pro šuplík. V kolekci dětského nábytku k dispozici řada dalších dílů a nechybí ani nadstavec k posteli. Zařídit lze dětský pokoj jako kompletní interiér.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování, což dokládá také řadou jakostních certifikátů. S ohledem na kvalitu je pořizovací cena velmi dostupná. Nechybí ani na určitých částech nábytku hrany abs. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže, kterou můžete poptávat. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost


Tip Aldo: šuplík jako přistýlka pro matraci 90x200 cm


Aldo informuje:
Postel nedoporučujeme umístit do prostoru. Na čele postele jsou zezadu předvrtané díry pro připevnění nádstavce.

 

Nebojte se netradičních odstínů v dětském pokoji

Moderní design dětského nábytku se vyznačuje i netradičními odstíny. Kolekce francouzského výrobce nabízí spojení bílé, tmavě šedé a dokonce žluté barvy. Interiéry jsou pak velmi originální. K posteli můžete pořídit i velmi praktický nadstavec, který nejlépe posoudíte na ilustrační fotografii sestavy dětského pokoje G55.Nábytek je velmi funkční, snadný na údržbu a díky široké nabídce dílů, lze interiér vašeho dítěte vybavit mnoha způsoby. V podstatě tak, že je vám ušitý na míru. Za zmínku stojí také praktický regál z této kolekce, nebo možnost výběru ze dvou typů šatní skříně. Samozřejmě nechybí psací stůl ani komoda.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.