Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel s přistýlkou B blue - limitovaná edice

Výrobce: Trasman
Kód: TRS008-2017
 • rozměr místa na spaní 90x190 cm
 • nosnost postele i přistýlky 90 kg
 • postel v ceně s rošty
 • přistýlka a šuplíky na kolečkách
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
15 380 Kč

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Délka: 202 cm
Hloubka: 96 cm
Nosnost: 90 kg
Hmotnost: 102 kg
Počet balíků: 4 ks
Prostor na spaní: 90x190 cm
Pro věk dítěte: 3 - 18 let
Cena: se dvěma šuplíky
Barva: bílá-modrá
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: lamelový v kovovém rámu
Materiál: laminátová deska 16 a 25 mm
Provedení: přistýlka, šuplíky na kolečkách
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel s přistýlkou i úložným prostorem pro kluky

Již z fotografie je zřejmé, že dětská postel především svými odstíny, patří do dětského pokoje dvou kluků. Bílý odstín ve spojení s příjemnou karibskou modří, kterou můžete kromě dětské postele najít také na celé řadě dalších dílů nábytku. Lze tak v tomto nadčasovém designu sestavit kompletně vybavení interiér dětského pokoje. Zda využijete přistýlku jako místo na spaní pro druhé dítě, nebo jen pro občasné přespání nějaké návštěvy, to už necháme na vás. Španělský výrobce nabízí velmi praktický design, který v dané místnosti využijete do posledního centimetru. design dětského nábytku, který je šetrný k prostoru. Přistýlka i šuplíky jsou na pojezdech, kdy zároveň s přistýlkou vysunete také oba šuplíky. Rozměr horního lůžka i přistýlky je stejný s to pro matraci o velikosti 90x190 cm. Dětský nábytek v tomto provedení je vhodný i pro vybavení velmi malých dětských pokojů. A postel s přistýlkou jistě ocení především rodiče, kteří zase naopak nejsou příznivci patrových postelí. Ale i jejich nabídka je velmi originální a rovněž v identickém designu a odstínech. V ceně dětské postele dva rošty. Dodání dětské postele v dílech s nutností montáže dle návodu.

Co by jste o posteli měli vědět

 • rozměr místa na spaní 90x190 cm

 • stejný rozměr místa na spaní platí pro postel i přistýlku

 • nosnost obou postelí 90 kg

 • pod dolní postelí praktické hluboké šuplíky

 • zakulacené, zažehlené hrany

 • tloušťka materiálu konstrukce, nosné desky až 25 mm

 • bezpečnostní norma EN747/2015

 • možnost pořízení dalšího nábytku v identickém designu

 • police bílá i modrá v rozměrech hloubka 24 cm, výška 48 cm a délka 98 cm


Dětské postele s přistýlkou jsou oblíbeným řešením nejen jako místo na spaní pro dvě děti, ale i jako místo na spaní pro občasné přespání návštěvy. Španělský výrobce klade velký důraz na kvalitu zpracování,nabízí velmi nadčasový, důmyslný design. Kvalita zaručena nejen certifikátem jakosti, ale rovněž dlouholetou historií a zkušenostmi španělského výrobce.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. 

Trasman
Španělský výrobce patří k těm, kteří se soustředí především na moderní design, který je navržen dle zásad ergonomie bydlení. Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný, design je velmi pestrý, stejně jako široká škála odstínů na výběr. Tradice výrobce dlouhodobá a je rozhodně díky letitým zkušenostem zárukou té nejvyšší kvality. Dětský nábytek španělského výrobce je velmi praktický a ohleduplný k rozměrům místnosti, je tak vhodný rovněž do malých interiérů.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu