0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel s nočním stolkem New Land 90x200

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ00174-2016
13 938 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 95 cm
Šířka: 105 cm
Délka: 211 cm
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Pro věk dítěte: 3 - 18 let
Cena: za celou sestavu
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lakováním
Způsob dodání : v demontu
Barva: Světlý dub
Výrobce: turecký
Doprava: zdarma
Prodloužená záruka: 7 let

Dětská postel v ceně s nočním stolkem a roštem

Pokud vezeme v úvahu, že v ceně postele je i velmi praktický noční stolek a rošt, navíc je postel z kategorie značkového nábytku, kvalita je tak na té nejvyšší možné úrovni, není tento produkt vůbec špatná nabídka. Také design napovídá, že se jedná o značkový nábytek. Čelo postele je velmi originálně řešeno z části čalouněním, design také využívá trochu retro prvků, které se nejvíce pak projeví v uceleném návrhu dětského pokoje, nebo také studentského pokoje, jelikož v nabídce najdete i rozměrově větší variantu postele. A značkový nábytek má či nabízí zákazníkovi také další výhody. Ke kolekci nábytku New Land můžete pořídit i v obdobně laděném designu bytové doplňky. Například osvětlení do pokoje v podobě stolní lampy či stropního osvětlení, v nabídce i velmi příjemné dětské povlečení. Kromě již zmíněné postele je zde i nabídka rozměrově větší varianty postele, která je pak vhodná pro dospívající děti. Postel s rozměrem místa na spaní 90x200 cm pak osloví zejména rodiče školáků a díky neutrálnímu ladění odstínů jak školaček, tak školáků kluků. V kolekci najdete netradiční psací stůl, který pokryje i potřeby studentů, komodu se zrcadlem, nechybí ani šatní skříň.

Turecký výrobce věnuje enormní pozornost vysoké kvalitě, která je doložena certifikáty i prodlouženou sedmiletou zárukou. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

New Joy 
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.