0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel s nočním stolek Laura - 120x200

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0033-2016
Dostupnost:
nedostupné
Postel: 127x105x206 cm
Noční stolek: 54x45x45

Parametry produktu

Nosnost: 110 kg
Prostor na spaní: 120 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Povrchová úprava: lak
Barva: bílá-dub
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětská postel s nočním stolkem pro dospívající dívku, studentku

V případě, že vaše dcera již studuje, je v dospívajícím věku, klasický rozměr dětské postele je již nedostačující. Proto je zde nabídka rozměrově větších dětských postelí a to pro matraci o velikosti 120x200 cm, která vystačí až do dospělosti. Dětská postel Laura navíc patří do kategorie značkového dětského nábytku a díky vysoké kvalitě nabízí výrobce prodlouženou záruku až na sedm let. Ale značkový nábytek to není jen vysoká kvalita, ale rovněž do detailů propracovaný design. Postel je velmi stylová, najdeme na ní několik rustikálních prvků a dokonce nechybí ani ručně vyrobená dekorace v podobě květin. V kolekci nábytku pro holky Laura najdete také menší postel, nechybí ani postel s přistýlkou pro dvě holky a řada dalších, velmi originálních dílů pro možné sestavení dětského pokoje v jednotném designu.

 

Tip Aldo: k posteli lze pořídit povlečení, baldachýn, stolní i stropní lampu a další doplňky uvedené na fotografii sestavy dětského pokojeTurecký výrobce značkového nábytku pro děti New Joy klade velký důraz na kvalitu, která je samozřejmě doložena také certifikáty a důmyslný design, který danou místnost využije na maximum. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska, povrchová úprava lakováním. V ceně postele rošt, cena uvedená bez matrace. Záruka na postel až 7 let. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.