Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel s nebesy, sen každé slečny

Velkým módním hitem letošní sezóny jsou rozhodně dětské postele s nebesy. Jejich nabídka je velmi unikátní a design či spíše nebesa samozřejmě osloví více mladé slečny. Dětská postel s nebesy je velmi elegantním, romantickým doplněním interiéru dětského pokoje holky. Představíme vám dětskou postel s nebesy belgického výrobce a dětské postele s nebesy dánského výrobce. Rozdíl mezi těmito výrobci je především v designu a také použitých materiálech při výrobě nábytku. Nabídka dětských postelí s nebesy je opravdu inspirující a tak pokud ještě nemáte zařízený dětský pokoj a právě se na hledání vhodného dětského nábytku chystáte, dnešní článek určitě stojí za přečtení.

Dětská postel s nebesy z kolekce Amori

Kolekci dětského nábytku Amori, kterou na našich stránkách představuje belgický výrobce, považujeme z celé nabídky za nejvíce "dívčí", romantickou. Design je opravdu elegantní a jako řešení vybavení dětského pokoje, ale také studentského pokoje, považujeme tuto kolekci za opravdu velmi vhodnou pro malé i větší slečny. Navíc design osloví řadu dívek také odstínem, který je sněhově bílý. Výrobce použil materiál mdf desky ve spojením s laminátem a jelikož se jedná o nábytek značkový, kvalita je opravdu na velmi vysoké úrovni.

 

  

 

Dětská postel s nebesy nabízí hned několik možností. Nebo můžeme také říci způsobu dekorování samotné postele. Můžete mít třeba z jedné strany nebesa stažená, tedy není do postele vidět, nebo můžete mít prostor k posteli otevřený, tak jak je uvedeno na fotografiích. K dětské posteli s nebesy lze pořídit i šuplík jako formu úložného prostoru navíc, který především využijete v případě nedostatku místa v malém interiéru. Samozřejmě, že k dětské posteli lze pořídit celou řadu dalších dílů nábytku v identickém designu, máte tak možnost zařídit celý dětský pokoj. Velmi se nám líbí doplnění celé kolekce také srdíčky, které najdete na všech dílech nábytku.

 

  

 

Další ilustrační fotografie znázorňuje, jak příjemně může postel vypadat u když je bez nebes. Netradiční, velmi originální design, který dětskému pokoji mladé slečny dodá osobité kouzlo. Pokud máte v plánu zařízení celého dětského pokoje, pak můžete posoudit na fotografiích i další díly dětského nábytku, které jsou neméně zajímavé. Například psací stůl rovněž v romantickém duchu, doplněný židlí vytváří příjemné zákoutí pro studium. V nabídce dílů nechybí ani úložné prostory v podobě šatní skříně, regálu či šuplíkové komody. A pokud nejste příliš příznivci dětských postelí s nebesy, ale elegantní design kolekce Amori vás oslovil, pak v nabídce najdete i klasické postele bez nebes. Vysoká kvalita a originální design si získaly už řadu z vás.

Dětská postel s nebesy z masivu

Další nabídka unikátních designů osloví především milovníky nábytku z masivu. Dánský výrobce představuje dětské postele s nebesy vyrobené ze dřeva borovice s transparentním bílým nátěrem. Každá z postelí je doplněna různými dekoracemi dle tématu v dané kolekci dětského nábytku. Nabídka postelí s nebesy je tak široká a dokonce nechybí ani návrh takové postele pro kluka.

 

Dětská postel Pino Spring     

 

I zde jsou různé možnosti pro vlastní design postele. vše se mění v závislosti na volbě dekorací, můžete rovněž pořídit postel s šuplíky a můžete postel pořídit také s matrací a dekoračními polštáři. Změna oproti kolekci Amoru belgického výrobce však není jen v použitém materiálu a designu. Pokud vaše slečna už nebesa nebude chtít, jednoduše je odstraníte a máte klasickou postel.

Nebesa či můžeme říci baldachýn nad postelí, jsou také možnost vytvoření soukromí. A možná málokdo z vás ví, jaká je původní funkce nebes a proč vlastně byla kolem postelí v dávnověku používána. Byla to především ochrana proti hmyzu a moskytům. Dnes je to spíše příjemná, romantická dekorace, která však zcela změní ráz dětského pokoje. Postel s nebesy je snem téměř každé malé i větší slečny.