Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel s nebesy, přání každé slečny

V naší nabídce dětských postelí z masivu si nyní opravdu můžete vybrat. Troufáme si tvrdit, že jejich nabídka je nejoriginálnější na našem trhu a přináší ji dánský a belgický výrobce. Líbí se nám také možnost pořízení dekorací k těmto postelím a to v odstínech určených jak do Dětského pokoje pro holku, tak do dětského pokoje pro kluka. V nabídce najdete patrové postele, klasické dětské postele, ale také dětské postele s přistýlkou, nebo s tradičními šuplíky jako úložnými prostory. Originální a velmi oblíbenou skupinou postelí u malých i velkých slečen jsou dětské postele s nebesy, na které se dnes zaměříme. Co je vlastně postel s nebesy?

 

                                       dětská postel Amori s nebesy

 

 

Dětská postel s nebesy, dětská postel s baldachýnem

Oproti klasickým postelím jsou ty s nebesy více nazdobené. Už samotná nebesa dodávají posteli na eleganci a v nabídce dánského výrobce máte k posteli ještě možnost pořízení dekoračních polštářů a matrace se snímatelným potahem. To vše v odstínech, které mezi sebou ladí, odstíny z dané kolekce. Nebesa nejsou však jen elegantní, našly by se i praktické stránky. V létě například to je velmi dobrá ochrana proti komárům. Ale v dětském pokoji plném sluníčka můžete nebesa využít jako clonu proti slunci. V neposlední řadě dětská postel s nebesy nabízí celkově opravdu velmi úchvatný design, který vaše slečna bude milovat. Taková postel s dalšími dekoracemi s nabídky dánského výrobce pak dokáže vytvořit velmi elegantní design, ostatně jak můžete posoudit na jednom z našich návrhů kolekce Pino.

 

     

 

Návrh dětského pokoje pro holku s postelí s nebesy a celou řadou dekorací, to vše najdete v naší nabídce. Kolekce dánského výrobce jsou velmi variabilní, je na vás, které dekorace pořídíte. Rovněž zde existuje možnost demontáže postele. Pokud budou již pro dospívající slečnu nebesa příliš, stačí je velmi lehce z postele odstranit a máte klasické lůžko pro studentku, jak uvádíme na další ilustrační fotografii.

Možností jak zařídit dětský pokoj pro holku i pro kluka je opravu hodně. Pokud dáváte přednost zdravotně nezávadnému prostředí, pak dětský nábytek z masivu je rozhodně řešením. Ale rovněž veškeré použité látky jsou zdravotně nezávadné, dokonce ručně vyšívané. Každá kolekce nabízí dekorace do dětského pokoje v odlišných barvách a tak je lépe nábytek a dekorace vybírat z jedné kolekce. Vše je pak v pokoji dotaženo do nejmenšího detailu. A nemusí to být zrovna postel s nebesy, co vás v naší nabídce osloví.