0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel s nebesy Flower-Power-Basic-A7-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00193-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: Basic-A7-1-208x182x98 cm
Nebesa nad postel: 90x200
Dětská matrace: s potahem-200x12x90

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel s nebesy, elegance do pokoje pro slečnu

Každou slečnu určitě potěš dětská postel, která je romantická, elegantní, jako pro princeznu. V kolekci Flower Power od dánského výrobce dětského nábytku z masivu a dětských dekorací, najdete celou řadu nápadů jak zařídit velmi originálně dětský pokoj pro holku. Postel s nebesy a dekoračními polštáři je jednou z možností. Postel nabízí klasické místo na spaní pro matraci 90x200 cm, cena postele s roštem, možnost výběru také odstínu snímatelného potahu a matrace. Na nabídce dánského výrobce se nám líbí možnost vybavení interiéru v jednotném designu, kdy dekorace jsou krásným detailem daného pokoje.

 

U dětského pokoje se už nejedná o "pouhý" prodej nábytku, ale sestavování interiéru tak, aby jste maximálně využili danou místnost a zároveň ji mohli v daném tématu vybavit dekoracemi. Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Dětský pokoj z masivu je zdravotně nezávadné řešení

Přesně tak, dětský nábytek z masivu či ekologický nábytek je dobrou volbou pokud slyšíte na zdravotně nezávadné vybavení interiéru. Pro děti snad ta nejlepší volba. Nábytek dánského výrobce je certifikovaný, barvy vodou ředitelné, dokonce i dekorace jsou zdravotně nezávadné a ručně šité. Nabídka nejen postelí je také velmi flexibilní. Vždy si můžete vybrat ze samostatných dílů a širokého výběru odstínů. Dánský výrobce to je zcela nový způsob zařizování interiéru dětského pokoje a nechybí ani návrhy pro kluky.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-10 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm. V nabídce také matrace výšky 12 cm, kterou pro tuto postel doporučujeme.

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel z masivu Fairytale -Basic-A7-1

Dětská postel z masivu Fairytale -Basic-A7-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 8 495 Kč
Dětská postel z masivu s nebesy Fairytale Knight-Basic-A7-1

Dětská postel z masivu s nebesy Fairytale Knight-Basic-A7-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 8 495 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.