Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel s klouzačkou bílá pro kluky Pino

Výrobce: Vipack
Kód: VP0055-2018
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
22 603 Kč

Parametry produktu

Výška: 114 cm
Délka: 209,4 cm
Hloubka: 217,3 cm;110 cm
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 55 kg
Barva: Bílá
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: laťkový
Materiál: masiv
Provedení: zábrana, kulaté hrany, levá i pravá varianta
Povrchová úprava: lakováním
Způsob dodání : v demontu, doplňky samostatně neprodejné
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Styl : moderní, tematické

Návod k montáži

Dětská postel z masivu s látkovými dekoracemi na výběr

Belgický výrobce představuje další z řady dětských postelí zaměřené na malé kluky, neposedy. Pokud je vaše ratolest živější, pak pořízení postele s klouzačkou do dětského pokoje je ideálním řešením. Dětská postel pak nemá jen funkci spaní, ale rovněž slouží pro zábavu. K dětské posteli s klouzačkou můžete dále pořídit řadu látkových dekorací s tématikou vesmíru. Látka pod lůžkem zakryje prostor a ten pak lze využívat jako skrýš. Líbí se nám i sada tří kapsářů, které lze různě rozmístit kolem lůžka. V neposlední řadě je zde látkový tunel nad postel a také velmi trendy dekorace na zavěšení na stěnu v podobě plyšáku. Až vaše dítko těmto dekoracím odroste a bude už v dospívajícím věku, lze dekorace z látky stejně jako klouzačku odstranit a máte klasické lůžko. Materiál borovice, dřevo, které bylo použito pro výrobu postele je ošetřeno transparentním bílým nátěrem, které v minimálním měřítku zachovává viditelnou strukturu dřeva. 

Postel je v ceně s roštem pro matraci o velikosti 90x200 cm a také s látkou kolem lůžka, baldachýnem nad postelí, skluzavkou a třemi kapsáři na zavěšení.


Identický design dětské postele, ale s dívčími dekoracemi si můžete vybrat z naší široké nabídky. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Dětská postel v ceně s roštem a klouzačkou, zvlášť je pak třeba objednat dekorace, případně matraci.


VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Alternativní zboží

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu