Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dětská postel pro prvňáčka, postel pro neposedy

Jak bydlí děti v Belgii? Určitě mají stejné sny, stejné starosti, hrají si jako naše české děti, jen jeden rozdíl určitě mají. Jejich rodiče mají možnost vybírat z daleko větší nabídky dětských designů pro vybavení dětského pokoje. A aby jsme i vám přiblížili hravé, dětské bydlení, představujeme vám několik kolekcí nábytku, které i vy můžete vašim dětem, nebo jednomu dítěti do pokojíku pořídit. Věříme, že naše čtení stojí za inspiraci. Doménou belgického designéra, kterého vám dnes představíme je dřevo jako materiál, který pro nábytek tak rád využívá, tak rád se dřevem a přírodními materiály pracuje. A jak lze nejlépe, nejvýstižněji charakterizovat právě belgický design? Je jedním slovem "hravý", tedy opravdu dětský a blíže k dětem.

 

               Dětská postel se skluzavkou Tobo

 

Nejoblíbenější hra dětí? No přeci na schovávanou

Od malička se každé dítě rádo schovává, nejen ostatním dětem, ale i nám rodičům. Určitě to znáte i vy. A tak jak tuto oblíbenou dětskou hru přenést do dětského pokoje? Jednoduše, výběrem dětské postele, která bude pro dítě zázemím, útočištěm, ale i úkrytem. A pokud jako i my na nábytku Aldo máte pejska, pak pod postelí v bezpečném úkrytu najdete vždy oba. Ono totiž nejen děti, ale i naši mazlíčci milují úkryty. Stejně jako náš pejsek Aldík, ten když může a nemusí zrovna pracovat, tak se jednoduše rád schová právě do takové postele, jakou vám představujeme na první fotografii. A pokud nevíte kdo je Aldík, tak určitě ho najdete na instagramu i našem facebooku.

 

                                                Dětská postel se skluzavkou Dallas white


Ale zpátky k postelím belgického designéra. Dětská postel na fotografii pod názvem Oliver je přesně postel, která nejen že dítě osloví a nenásilnou formou vybídne k dalším hrám, ale v dětském pokoji jí to sluší. Dolní prostor zase po vložení matrace můžete využít pro přespání kamaráda, nebo pro rychlý úklid pokoje k uložení hraček. Zkrátka a dobře věřte nám, že prostor pod postelí, skrýš s okýnkem, bude nejoblíbenějším místem nejen dítěte, ale i vašeho mazlíčka.

 

Když má dětská postel tvar dokonalého domečku

Pak je přeci každé dítě spokojené. A věřte nám, že nabídka dětských postelí ve tvaru domečku je ta nejhezčí, co jsme kdy viděli. Věříme, že i vás a vaše děti osloví, jelikož design je opravdu skvostný a podoba domečku velmi věrohodná, propracována do nejmenšího detailu. A opět je v hlavní roli dřeva jako materiál, někdy ve spojení s kvalitní mdf deskou. Nejvíce v nabídce najdete zastoupeny domečky v bílém provedení, někdy v kombinaci s přírodním odstínem. Domečky dokonce můžete pořídit i s přistýlkou a tak máte domeček, spaní, pro dvě děti, nebo lze druhé místo na spaní v podobě šuplíku opět využít jen pro přespání návštěvy.

 

                                                                            Dětská postel z masivu Vigi simple s textilií

 

Určitě nám dáte za pravdu, že domeček vypadá úchvatně. Líbí se nám i kovový prvek, který domečku dodává zase něco navíc. Okenice, kterou právě vidíte na kovové liště zavěšenou, je také designovým prvkem, který dodá na věrohodnosti. Domeček umístěný v interiéru dětského pokoje zkrátka nemá chybu. A takových domečků, v nejrozmanitějších podobách si můžete vybrat z několika desítek typů. I u domečku, který vám nabízíme nyní, lze prostor pod postelí využít na uložení hraček, rozhodně není třeba tento prostor nechávat prázdný.

 

A domeček pro dvě děti jak jsme zmínili? Samozřejmě je a existuje, přeci řada domků je postavena na patro. Náš domeček pro dvě děti nabízí v přízemí šuplík jako přistýlku a na horním patře klasické lůžko. Jediný problém bude, že asi často uslyšíte přenice, kdo kde bude spát. Ale domeček s přistýlkou využijete i pro jedno dítě, jen do šuplíku nevložíte matraci, ale získáte velký úložný prostor.

 

                                                                                  Dětská postel s přistýlkou Amori open

 

Dětské postele mají mnoho podob, představili jsme vám domečky, ale jsou i jiné, zábavné designy. Třeba dětské postele s látkou kolem lůžka, baldachýnem, kapsáři, někdy klouzačkou, to je další, velká skupina produktů či designů, které nabízí vašim dětem "hravé" spaní.

 

Klouzačka pro neposedné děti, látkové dekorace pro krásné a sladké sny

Kolekce dětských postelí Pino se nám líbí nejen pro velmi vysokou kvalitu dřeva borovice, ale rovněž pro nekonečné množství možností, jak finální podoba dětské postele může vypadat. Jednou z desítek variant je dětská postel s jarními motivy, látkou pod lůžkem, kterou vaše holčička využije nejen na hraní, ale prostor pod lůžkem lze využít i jako klasický úložný prostor, kde v dětském pokoji rychle schováte vše, co by nemělo být na očích. Jak jsme zmínili, možností je nekonečné množství a to nejen pro holky, ale rovněž pro kluky.

Z praktického hlediska, co bude zajímat především vás rodiče, je možnost umístění schůdků na levou i pravou stranu, snadná a rychlá montáž, která je dána především kvalitním materiálem a logickým designovým návrhem. Hranoly postele v rozměru až 7x7 cm, desky v tloušťce až 3,5 cm, povrchová úprava ekologickým lakem až ve třech vrstvách. Především u nábytku z masívu na kvalitě správném vysušení dřeva záleží. 

Design z Belgie pro větší děti?

Rozhodně z kovu a rozhodně v industriálním módu. Belgický designér nabízí i řešení již méně "dětská", řešení více pro "náctileté" děti. Krémové, velmi trendy odstíny, industriální design, to je to pravé, co dnes větší děti chtějí. nabídka kovových postelí v rozmanitých odstínech inspiruje určitě k přeměně celého pokoje. A to je přeci stejně kolem čtrnáctého, patnáctého roku věku dítěte třeba. V posteli s baldachýnem, nebo v posteli ve tvaru domečku už rozhodně spát nebude chtít. Rodiče, je tedy čas na změnu, je čas na více elegantní design, který bude v daném věku dítě lépe vystihovat. Druhou možností, pokud jako rodiče lpíte na dětské posteli z masivu je možnost pořízení dřeva v tmavém odstínu venge.

 

                                                                                  Dětská postel s šuplíkem Dallas dark

 

Nádherný tón modrého odstínu v matném, až lehce ocelovém podtónu. Odstín nás opravdu oslovil. Je elegantní a pro chlapce školáky je dětská postel z kolekce New York velmi dobrá volba. Dětská postel může dospívající chlapce oslovit rovněž industriálním designem. Také zasazení dětské postele do interiéru představujeme na ilustrační fotografii pro vaši inspiraci. Nádherně se spojuje třeba s dekorativním návrhem cihel, nebo dalších doplňků, které vytvářejí rozhodně originální dojem.

V nabídce kolekce New York najdete i další, velmi elegantní odstíny, všechny ve zcela novém, ještě málo známém provedení. Dětská postel je vyrobena z kovu, odstínu bylo docíleno práškováním a tak je postele nejen díky vlastnímu materiálu, ale i způsobu povrchové úpravy odolná vůči mechanickému poškození. A další dobrou zprávou je, že nevyžaduje žádnou údržbu. Dětská postel je téměř nezničitelná. Belgický výrobce nás vždy osloví netradičními odstíny. Nabídka belgického designéra a my věříme, že nám dáte za pravdu, má něco do sebe. Inspirace, která určitě stojí za prohlédnutí a třeba nějaký nápad na změnu toho vašeho dětského pokoje, v našem povídání najdete i vy.