0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel pro kluka SCTR200R

Výrobce: VP
Kód: VP0040-2015
12 901 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 63 cm
Šířka: 111 cm
Délka: 225 cm
Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: červená
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel pro kluka, sen každého závodníka

Pokud chcete splnit sen vašemu chlapečkovi, pak prostřednictvím dětské postele v podobě závodního auta určitě máte možnost. Belgický výrobce jako autor designu přináší velmi věrohodnou napodobeninu, vše je propracováno do nejmenšího detailu. Dokonce kola vystupují do prostoru a jsou jako opravdové. Výrobce ale myslel při tvorbě designu i na bezpečnost vašeho dítěte a tak u postele nechybí zábrana po obou stranách, hrany jsou zaoblené čímž se snižuje riziko zranění dítěte. Netradičně je součástí dětské postele v designu autíčka také úložný prostor v podobě šuplíků. V nabídce belgického výrobce představujeme další díly dětského nábytku se stejnou tématikou, lze tak pro malého závodníka zařídit celý dětský pokoj.

 

Belgický výrobce klade velký důraz na kvalitu, bezpečnost vašich dětí a v neposlední řadě zdravotní nezávadnost. materiálem pro výrobu postele se stala mdf deska ve spojení s laminátem. Cena postele s roštem, velikost místa na spaní 90x200 cm. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Zařizujeme dětský pokoj pro kluka

Nabídka dětského nábytku je opravdu jedna z nejširších a tak pro vás nebude problém zařídit dětský pokoj kompletně. Chystáte se právě na zařízení dětského pokoje? Vybírat můžete ze střídmějších designů, nebo z typicky dětských, jako je právě postel v podobě závodního auta. Pokud se chystáte v pozdějším věku dítěte ještě na jednu změnu dětského pokoje, říkejme tomu přeměna pokoje ve studentský, tak vám nic nebrání v tom pořídit dětskou postel v podobě auta. Je třeba si ale uvědomit, že dospělý kluka, který je už třeba studentem střední školy, v autíčku nebude chtít spát. Dětská postel v daném tématu, stejně jako další díly nábytku doporučujeme jako řešení dětského pokoje od 3 do 12-14 let.


VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel pro kluka požární auto SCFT201

Dětská postel pro kluka požární auto SCFT201

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
12 901 Kč
Patrová postel pro kluky SCFTBB19

Patrová postel pro kluky SCFTBB19

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
19 468 Kč
Dětská postel pro kluka SCLM200R

Dětská postel pro kluka SCLM200R

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
12 210 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.