0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel pro kluka SCLM200W

Výrobce: VP
Kód: VP0039-2015
11 493 Kč
Dostupnost:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 60 cm
Šířka: 94,8 cm
Délka: 209 cm
Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Závodní auto jako dětská postel, sen každého malého kluka

Design dětské postele, která na sebe vzala podobu závodního auta se nám moc líbí. Belgický výrobce si dal záležet na propracovanosti a tak například kola auta vystupují do prostoru a jsou jako opravdová. Dětská postel nabízí i odkládací prostor v podobě police v přední i zadní části a nechybí ani příjemné dekorace v podobě čísla. Výrobce nezapomněl ani na bezpečnostní prvky a tak je postel opatřena zábranou z jejích obou stran a hrany jsou zakulacené. Originální místo na spaní o velikosti 90x200 cm pro kluka od 3 do 12 let s ohledem na to, jak dlouho bude chtít vaše dítě spát v tradičním dětském designu. Unikátní nabídka dětských postelí v podobě aut také pro holky, samozřejmě v růžovém provedení.

 

Belgický výrobce kromě důmyslného, netradičního designu klade velký důraz i na kvalitu a bezpečnost. Materiálem pro výrobu se stala mdf deska ve spojení s laminátem. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma. Rošt v ceně postele.

 

 

Bílý dětský pokoj pro kluka

Nabídka bílého dětského nábytku je opravdu jedna z nejširších a tak pro vás nebude problém zařídit dětský pokoj kompletně. Chystáte se právě na zařízení dětského pokoje? Vybírat můžete ze střídmějších designů, nebo z typicky dětských, jako je právě postel v podobě závodního auta. Pokud se chystáte v pozdějším věku dítěte ještě na jednu změnu dětského pokoje, říkejme tomu přeměna pokoje ve studentský, tak vám nic nebrání v tom pořídit dětskou postel v podobě auta. Je třeba si ale uvědomit, že dospělý kluka, který je už třeba studentem střední školy, v autíčku nebude chtít spát. Dětská postel v daném tématu, stejně jako další díly nábytku doporučujeme jako řešení dětského pokoje od 3 do 12-14 let.



VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Patrová postel pro kluky SCFTBB19

Patrová postel pro kluky SCFTBB19

Dostupnost:
2-3 týdny
18 322 Kč
Dětská postel pro kluka SCLM200R

Dětská postel pro kluka SCLM200R

Dostupnost:
2-3 týdny
11 493 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.