0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel pro kluka SCLM200R

Výrobce: VP
Kód: VP0038-2015
11 493 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 60 cm
Šířka: 94,8 cm
Délka: 209 cm
Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: červená
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel jako závodní auto

A díky propracovanému designu téměř k nerozeznání od opravdové formule. A právě díky věrohodnosti designu jsme se rozhodli do naší nabídky dětských postelí s tématikou závodních aut umístit produkty belgického výrobce. Imitace jsou opravdu velmi věrohodné, dokonce kola vystupují do prostoru, nejsou pouze nakresleny na desce. Velmi pohodlný je i prostor na spaní jehož velikost je 90x200 cm. Dětská postel je vhodná od 3 let do věku, kdy dítě je ještě ochotné v posteli s dětským motivem spát. V obdobném designu s tématikou závodních aut, lze pořídit do dětského pokoje i další díly nábytku. A nechybí ani nabídka dětských postelí s motivem autíček pro holky, samozřejmě v růžovém odstínu.

 

Belgický výrobce kromě důmyslného, netradičního designu klade velký důraz i na kvalitu a bezpečnost. Materiálem pro výrobu se stala mdf deska ve spojení s laminátem. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma. Rošt v ceně postele.

 

 

Zařizujete dětský pokoj klukovi?

Zvažujete či se právě chystáte zařídit dětský pokoj pro kluka? Nabídka nejen dětských postelí, ale celých sestav dětských pokojů určená klukům je velmi široká. Vybírat můžete ze střídmějších designů, nebo z typicky dětských, jako je právě postel v podobě závodního auta. Pokud se chystáte v pozdějším věku dítěte ještě na jednu změnu dětského pokoje, říkejme tomu přeměna pokoje ve studentský, tak vám nic nebrání v tom pořídit dětskou postel v podobě auta. Je třeba si ale uvědomit, že dospělý kluka, který je už třeba studentem střední školy, v autíčku nebude chtít spát. Dětská postel v daném tématu, stejně jako další díly nábytku doporučujeme jako řešení dětského pokoje od 3 do 12-14 let.

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel pro kluka požární auto SCFT201

Dětská postel pro kluka požární auto SCFT201

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
12 142 Kč
Patrová postel pro kluky SCFTBB19

Patrová postel pro kluky SCFTBB19

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
18 322 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.