0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel pro kluka SCGT200W

Výrobce: VP
Kód: VP0052-2015
12 507 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 60,2 cm
Šířka: 111 cm
Délka: 228,6 cm
Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel v podobě závodního auta

Hledáte vhodnou dětskou postel pro vašeho kluka? Rozhodně většinu kluků potěší dětská postel v podobě závodního auta. Navíc je postel pohodlná i pro školáka, jelikož nabízí dostatečně velké místo na spaní a to 90x200 cm. Je to samozřejmě i potřebný rozměr pro matraci, která není součástí postele. Belgický výrobce dětského nábytku jako autor designu nabízí opravdu věrohodnou napodobeninu. Kola vystupující do prostoru a celkový tvar mluví za vše. Jsou zde použity i bezpečnostní prvky jako je zábrana po obou stranách postele, nebo zaoblení hran. Riziko zranění dítěte se tak maximálně snižuje. Dětská postel v bílém provedení patří k oblíbeným, můžete však vybírat ještě mezi odstínem červeným a modrým.

 

Dětská postel v ceně s roštem. Doprava zdarma až k vám domů. Materiálem je mdf deska ve spojení s laminátem. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Belgický výrobce patří k těm, kteří dokáží nabídnout velmi vysokou kvalitu svých produktů.

 

Jak zařídit dětský pokoj pro kluka?

V každém případě musíme pamatovat na bezpečnost, která má přednost před designem. Belgický výrobce však nabízí obojí. Příjemný design, který rozhodně většinu kluků osloví, jde ruku v ruce s kvalitou, v neposlední řadě bezpečností. Bílý dětský nábytek má řadu příznivců a jeho nabídka je opravdu jedna z nejširších. Nebude tak problém pořídit psací stůl, skříň, komodu či další nábytek pro možné sestavení celého dětského pokoje.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel pro kluka SCLM200W

Dětská postel pro kluka SCLM200W

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
12 210 Kč
Dětská postel pro kluka SCTR200W

Dětská postel pro kluka SCTR200W

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
12 901 Kč
Dětská postel pro kluka SCBB200W

Dětská postel pro kluka SCBB200W

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
12 901 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.