0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel pro kluka požární auto SCFT201

Výrobce: VP
Kód: VP0032-2015
12 901 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 101 cm
Šířka: 101,4 cm
Délka: 220 cm
Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino – mdf deska
Provedení: s osvětlením led
Způsob dodání : v demontu
Barva: červená
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel pro malé požárníky jako opravdová

V nabídce belgického výrobce dětského nábytku najdete široký výběr postelí pro malé i větší kluky imitující nějaký typ auta. Nechybí závodní auta, ale třeba také požární auta jako v tomto případě. Dětská postel v podobě auta je snem snad každého kluka. Postele pro kluky jsou velmi zdařilými maketami, rozeznat je od skutečného auta je jen velmi "těžké". Ale vážně. belgický výrobce opravdu přináší velmi propracovaný design, návrh dětské postele jako požárního auta je toho důkazem. Postel přitom nabízí velikost místa na spaní 90x200 cm, není tedy určena jen pro malé děti, ale i školáky. Samozřejmě s ohledem na věk, jelikož v pozdějším věku, kdy už dítě studuje vám asi v posteli v podobě auta nebude chtít spát. V nabídce dílů dětského nábytku je možné v červeném provedení pořídit i skříň, nebo psací stůl, které se designem hodí k požárnímu autu.

 

V ceně postele je také LED osvětlení (světla na autě), které vyžaduje 3x AAA baterie (nejsou součástí balení).

 

Belgický výrobce klade velký důraz na kvalitu, bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Jak jsme již uvedli, design je velmi propracován, především pak u dětské postele. Cena postele s roštem. Materiálem je mdf deska ve spojení s laminátem. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj pro malého požárníka

S ohledem na tematický design, který má představovat požární auto je třeba si uvědomit, že v pozdějším věku kdy dítě už začne studovat, se bude za takovou postel spíše stydět. Proto vždy takový pokoj doporučujeme rodičům, kteří mají dva kluky, staršího a mladšího, dětský pokoj si mohou předávat a vy tak sestavu využijete po řadu let. Ale jestli chcete pořídit pokoj i přesto, že máte jedno dítě a nábytek využijete jen několik let, stačí vyměnit později pouze postel, ostatní díly již nejsou v tak dětském designu. Je to vždy věc názoru tyto tematické dětské pokoje.

Dětský nábytek, stejně jako postel v podobě požárního auta je velmi kvalitní a tak její funkce budete mít možnost využívat po řadu let. V nabídce nechybí ani dětská auta v dívčím designu a samozřejmě růžovém odstínu.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Patrová postel pro kluky SCFTBB19

Patrová postel pro kluky SCFTBB19

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
19 468 Kč
Dětský pokoj s patrovou postelí London bus

Dětský pokoj s patrovou postelí London bus

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
od 20 447 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.