0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel pro holky Royal SCPC201

Výrobce: VP
Kód: VP0034-2015
18 834 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 168 cm
Šířka: 167,8 cm
Délka: 240 cm
Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: růžová
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel pro princeznu

Belgický výrobce nás svými designy dětského nábytku často překvapuje. Můžeme říci, že jeho designy jsou opravdu určené dětem, často pak v nějakém zvoleném tématu jako v případě dětské postele, která má podobu kočáru pro princeznu. Tradiční a jedna z nejoblíbenějších barev malých slečen, samozřejmě růžová. Cena postele s roštem a místo na spaní o velikosti 90x200 cm dostatečně velké i pro slečny školou povinné. Belgický výrobce nezapomněl ani na bezpečnostní prvky jako zábrana kolem lůžka a všechny hrany jsou zaoblené. Dětská postel je tak vhodná i pro malé slečny, jako další krok po dětské postýlce. Líbí se nám i schůdky, které malé slečně pomůžou k tomu, aby se do postele dostala velmi jednoduše. Vše je jako vždy od belgického výrobce dotaženo do posledního detailu.

 

Belgický výrobce kromě důmyslného, netradičního designu klade velký důraz i na kvalitu a bezpečnost. Materiálem pro výrobu se stala mdf deska ve spojení s laminátem. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Netradiční dětské postele v interiéru

Nabídka dětského nábytku v růžovém odstínu je velmi široká a tak můžete k posteli pořídit další díly tak, aby byl dětský pokoj kompletně vybaven. Malé, ale i větší slečny růžovou milují a milovat budou. A pokud jim chcete splnit dětský sen, kočár pro princeznu jako místo na spaní je jednou z cest.

 

Vybírat můžete v růžovém odstínu z řady designů dětských postelí, dokonce nechybí ani růžová auta. V neposlední řadě je zde také nabídka dětských postelí pro kluky v tradičních klučičích barvách jako je třeba modrá.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel s nebesy Amori AMKB9014

Dětská postel s nebesy Amori AMKB9014

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
od 11 957 Kč
Dětská postel pro holku Hello pritty SCLB200

Dětská postel pro holku Hello pritty SCLB200

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
10 597 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.