0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel pro holku Hello pritty SCLB200

Výrobce: VP
Kód: VP0036-2015
10 597 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 68,3 cm
Šířka: 101,4 cm
Délka: 213 cm
Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: růžová
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel pro holku jako pohodlné, růžové autíčko

Pokud chcete své malé slečně pořídit netradiční dětskou postel v které by se cítila příjemně, pak jednou z mnoha možností je právě řešení, které představujeme nyní. Dětská postel v oblíbeném růžovém odstínu, které dal belgický výrobce nábytku podobu autíčka v netradičních tvaru. Velikost místa na spaní je dostatečná i pro větší slečny a to 90x200 cm, rošt je v ceně postele. Belgický výrobce nezapomněl ani na bezpečnostní prvky jako jsou zábrany po obou stranách postele a všechny hrany jsou zaoblené. Dětská postel v tomto designu může dát dětskému pokoji vaši slečny zcela jiný, originální rozměr. Rozhodně tento typ postelí patří u dětí k velmi oblíbeným.

 

Belgický výrobce kromě důmyslného, netradičního designu klade velký důraz i na kvalitu a bezpečnost. Materiálem pro výrobu se stala mdf deska ve spojení s laminátem. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma. Rošt v ceně postele.

 

 

Dětský pokoj opravdu pro slečnu

Pokud právě zvažujete výběr dětského pokoje pro vaši slečnu, rozhodně je třeba si předem určit, zda máte ještě v plánu její pokoj měnit až bude studentskou či nikoliv. Pokud v průběhu dětství chcete dítěti pokoj ještě měnit, pak se není třeba bát designu, který má dětská postel v podobě růžové autíčka. Tato postel může být řešením pro dívku od tří do 12,14 let, samozřejmě s ohledem na skutečnost, jak se její vkus mění.

V nabídce dětských postelí belgického výrobce samozřejmě nechybí ani designy dětských postelí pro kluky, které jsou zase v tradičních klučičích odstínech jako je například modrá.VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel s nebesy Amori AMKB9014

Dětská postel s nebesy Amori AMKB9014

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
od 11 957 Kč
Dětská postel pro holky Royal SCPC201

Dětská postel pro holky Royal SCPC201

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
18 834 Kč
Dětská postel pro holku Princess SCPK200

Dětská postel pro holku Princess SCPK200

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
10 194 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.